Štai, ką smagaus gali nuveikti šį savaitgalį!

Jau birželio 16 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiančiame miesto festivalyje „Summer in the City“ vilniečių ir miesto svečių laukia itin turininga pramogų diena. Nuo pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigždžių iki visai šeimai skirto nemokamo pikniko bei galimybės pasipuošti specialiai festivaliui sukurta drabužių kolekcija.

Pastarąją lietuvių festivaliui sukūrė Latvijos mados prekių ženklas „One Wolf”. Šį inteligentiškos gatvės mados prekės ženklą 2012 m. įkūrė Latvijos dizainerė Agnesė Narnicka. Funkcionalus ir estetiškas gatvės mados prekių ženklas puikiai atspindi šiandieninę miesto kultūrą ir jauno žmogaus gyvenimo būdą, todėl kiekvienas. Festivalio metu norintieji galės pasimatuoti, apžiūrėti ir įsigyti šiuos drabužius. Organizatoriai tikisi, kad šis bendradarbiavimas bus puiki proga iš arčiau susipažinti su latvių mados tendencijomis.

Gamintojo nuotr.

Specialiai festivaliui parengta kolekcija sukurta vyrui ir moteriai – miesto chuliganams, laisvai mąstantiems ir smalsiems atradėjams, trokštantiems nuotykių. Kolekcijoje daug laisvų „oversize“ siluetų, kurie netaikomi konkrečiam kūno sudėjimui ir yra laisvai derinami su kasdieniu garderobu, nes išlaiko tiek savo asketišką stilių, tiek individualumą bei originalumą. Kaip kontrastas laisviems ir didelių apimčių siluetams, neatskiriama kolekcijos dalis yra ir siauro silueto džinsai bei marškinėliai.

Gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Menų fabriko „Loftas“ viena projektų vadovių Aušra Kareniauskaitė džiaugiasi, kad išskirtinai šiam renginiui marškinėlius pasiuvo būtent šis latviškas prekių ženklas. Agnesės idėjos ir festivalio tapatybė puikiai dera. Tai bus laisvas, nevaržomas ir pilnas judesio bei pramogų renginys kiekvienam, o latvių dizainerės kurti drabužiai irgi alsuoja nevaržoma festivalio dvasia.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Festivalio metu bus galima ne tik pasipuošti, bet ir išgirsti pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantį elektroninės muzikos duetą – vieną sėkmingiausių grupių Norvegijos istorijoje „Röyksopp“. Kasmet rengiamame didelės sėkmės sulaukusiame vienos dienos festivalyje taip pat koncertuos britų atlikėjas „JP Cooper“, estų elektroninės muzikos žvaigždė „NOËP“, ryškiausias pastarųjų metų Lietuvos scenos debiutas „Daddy Was A Milkman“ ir alternatyviosios muzikos grupė „Solo Ansamblis“.

„One Wolf”, gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis