10 įkvepiančių citatų, galinčių pakeisti tavo gyvenimą

Jei nori, kad gyvenime kas nors pasikeistų, pirmiausia turėtum pradėti pati nuo savęs. Štai 10 puikių citatų, galinčių tau padėti kitaip pažvelgti į gyvenimą.

„Jei problemą galima išspręsti, neverta dėl jos nerimauti. Jei problema – neišsprendžiama, dėl jos nerimauti yra beprasmiška“ – Dalai Lama.

„Didelis mūsų trūkumas tas, kad per greitai nuleidžiame rankas. Kur kas teisingesnis kelias į sėkmę – visą laiką bandyti dar vieną kartą“ – Thomas Edison.

„Asmeniškai aš labiau mėgstu braškes su grietinėle, bet dėl kažkokių priežasčių žuvys mėgsta sliekus. Štai kodėl eidamas į žvejybą galvoju ne apie tai, ką mėgstu aš, o apie tai, ką mėgsta žuvis“ – Dale Carnegie.

„Atsikėlęs iš ryto paklausk savęs: „Ką aš turiu padaryti?“ Vakare, prieš užmiegant paklausk: „Ką aš padariau““ – Pitagoras.

„Vargšas, nesėkmingas, nelaimingas ir nesveikuojantis yra tas, kuris dažnai vartoja žodį „rytoj““ – Robert Kiyosaki.

„Aš nepatyriau pralaimėjimų. Tiesiog atradau 10 000 metodų, kurie neveiksmingi“ – Tomas Edisonas.

„Anksčiau sakydavau: „Tikiuosi, kad viskas pasikeis.“ Vėliau supratau, jog egzistuoja vienintelis būdas, kad viskas pasikeistų – pasikeisti pačiam“ – Jimas Rohnas.

„Bent kartą gyvenime fortūna pasibeldžia į kiekvieno žmogaus duris, bet tuo metu jis dažniausiai sėdi kaimyninėje smuklėje ir negirdi jos beldimo“ – Markas Twainas.

„Jei nori, kad tau pasisektų, tavo sėkmės troškimas turi būti stipresnis nei baimė, kad nepavyks“ – Bill Cosby.

„Aš esu dėkingas visiems, kurie man pasakė „Ne“. Tik dėl jų aš viską pasidarau pats“ – Albertas Einšteinas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis