Kovo COSMOPOLITAN kino vakare – pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ

Kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pavasariška romantika alsuojantčio filmo VIDURNAKČIO SAULĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk filmą pirmoji, net visa savaite anksčiau nei kiti!

Kovo 30 d. (penktadienį):
19.00 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
19.40 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.30 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
17.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18:50 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Bilietai jau parduodami visuose kino centruose „Forum Cinemas“, o taip pat internetu - http://www.forumcinemas.lt/Event/306110/

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per filmo VIDURNAKČIO SAULĖ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK ROMANTINĘ DRAMĄ

VIDURNAKČIO SAULĖ – Japonijoje garsaus serialo motyvais pastatyta romantinė drama, kurią Holivude sukūrė filmu „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ režisierius Scottas Speeras kartu su nuostabiai vienas kitą papildančia jaunų aktorių pora – Bella Thorne ir garsiojo Arnoldo Schwarzeneggerio sūnumi Patricku.

Bella Thorne vaidina spetyniolikmetę Keitę, kuri serga reta genetine liga: tiesioginiai saulės spinduliai merginai sukelia alergiją ir net gali būti mirtini. Gyvendama su ja besirūpinančiu tėčiu, mergina dienomis miega ir kuria dainas, o naktimis klajoja miesto gatvėmis grodama gitara.

Vieną naktį Keitę užkalbina jos svajonių vaikinas. Žavųjį Čarlį (akt. Patrickas Schwarzeneggeris), kasryt pro jos namus eidavusį į mokyklą, mergina įsižiūrėjusi jau dešimt metų. Pametusi galvą dėl netikėto susitikimo, Keitė nuslepia nuo Čarlio savo ligą. Prasideda naujas jos gyvenimo etapas – kupinas jaudulio, nuotykių ir nepatirtų jausmų. Tačiau nuslėpta tiesa ima vis labiau graužti ir gąsdinti Keitę. Pamažu mergina supranta, kad meilėje paslaptys negali egzistuoti.

Pavasariška romantika alsuojantis filmas VIDURNAKČIO SAULĖ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja balandžio 6 d., tad kovo 30 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji net visa savaite anksčiau nei kiti!

DAUGIAU INFORMACIJOS apie kovo COSMO kino vakarą

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis