Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Šį mėnesį dauguma planetų juda į priekį visu pajėgumu (jokių judėjimų atbulomis). Taigi atsisėsk, atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu. Liepos 26-ąją Saulė ir aktyvusis Marsas susitiks drąsiajame Liūte – nuostabus metas tarti “bonjour” karštam vasaros romanui!

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: lojalumą ir dosnumą. Dėl savo veiksmų esi visų geidžiama draugė.
Tau trūksta: gebėjimo pabūti nuošalyje. Pripažink: tu pernelyg dažnai mėgsti kišti nosį net ten, kur niekas neprašo. Suprantame, tavo ketinimai tik patys geriausi, bet...
Mados pojūtis: seksualūs, prie kūno priglundantys drabužiai, išryškinantys tavo figūrą ir atskleidžiantys norą flirtuoti.
Tau malonumą teikia: jaukūs vakarai su draugais ir mylimuoju. Dar skanus maistas ir sąmojingi pokalbiai.
Gundymo stilius: širdies reikalų klausimais esi atsargi, neskubi. Potenciali antroji pusė tau turi padaryti didelį įspūdį, tačiau kai atsiversi – driokstelės tikri fejerverkai.
Šį mėnesį: jau pačioje jo pradžioje į tavo ženklą įžengę atkaklusis Marsas ir Saulė dosniai kliūstelės energijos. Pasinaudok tuo, kad įgyvendintum svarbų darbo projektą ir nertum į naują romaną pirmąją liepos pusę (palankiausia – liepos 9-oji). Jausiesi susitelkusi, ypač 20 ir 22 dienomis, tad siekti savo tikslų bus nesudėtinga. Mėnesio laimėjimais pasidžiaugti ir atsipalaiduoti galėsi liepos pabaigoje.
Šiais metais: ištikimybė savo tikrajam aš suteiks naudos darbe. Turi visas galimybes padaryti įspūdį bosui. Jam patiks tavo nestandartinis požiūris. Auksiniai mėnesiai siekti karjeros – lapkritis ir vasaris, tik subalansuok miegą, mitybą ir sportą. Stabilumas padės siekti ir profesinių, ir asmeninio gyvenimo rezultatų. Jausmai karščiausiai liepsnos rugpjūtį – bus karšta, oi kaip karšta! Tau reikia pakankamai brandaus žmogaus, kad sugebėtų tave atlaikyti. Keliauti labiausiai tinka spalį ir balandį.
Tu privalai: su savimi elgtis lygiai taip pat gerai, kaip elgiesi su kitais.

Tavo meilės sielos dvyniai
Ožiaragis: su šiuo patikimu žmogumi jausiesi saugi ir dievinama. Pasikliauk jo ketinimais, leisk jam pamatyti tikrąją tave.
Žuvys: romantiškas ir švelnus, jis atvers tau pasaulį. Drauge jūs nebijosite ne tik svajoti, bet ir veikti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Nuo liepos 5-osios būsi paklausesnė nei ledai karštą dieną. Būtinai pasirūpink savimi ir nepervark. Rask laiko pasportuoti, pamedituoti – ypač ramins vandens vaizdai. Situacija biure nuo 26 dienos gali tapti sudėtinga, tad teks susiimti ir žengti drąsų žingsnį.
TAU REIKIA: išlikti susitelkusiai.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: pastaruoju metu jis buvo išsiblaškęs ir ne itin patikimas, tačiau mėnesiui baigiantis viskas pasikeis – jis vėl taps rūpestingas ir dėmesingas.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)

Labai geras metas. Jau liepos pradžioje aukštyn šaus karjeros reikalai – į tavo sėkmės zoną įžengs Venera. Tačiau yra viena esminė sąlyga – privalai dirbti su komanda. Mėnesiui baigiantis į tavo ženklą įriedės Merkurijus – kitiems bus sunku tau ištarti “ne”, tad pasvarstyk, ko iš tiesų nori. Mėnesiui baigiantis rask laiko pailsėti.
TAU REIKIA: tobulinti savo įgūdžius megzti pažintis.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis bus be galo užimtas. Tačiau nors ir nuolat visur laksdamas, dalyvaudamas ras laiko parodyti, kad svarbiausia jam esi tu.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)

Planetos išsirikiuos taip, kad jausiesi kupina jėgų ir energijos. Norėsi gerai leisti laiką su draugais, tad tinkamas metas surengti iškylą ar savaitgalio kelionę. Tik būk finansiškai atsargesnė apie liepos 24-ąją, kai dėl tavo piniginės susikaus aistringoji Venera ir jausmingas Saturnas. Abiejų jų tikslas – priversti tave išlaidauti.
TAU REIKIA: švęsti gyvenimą.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis mėgausis būdamas dėmesio centru, tačiau naktimis susitelks tik į tave.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)

Kaip sakoma, o, vaikyti... Tu tiesiog spinduliuosi flirtu, ir tai labai pravers naujose vietose. Tačiau neskubėk planuoti – Plutonas ir Marsas nešykštės tau kliūčių, tad būk pasirengusi bet kam: turi išsaugoti ramybę, kad galėtum žengti toliau. Nuo 22 dienos į vėžes turėtų grįžti situacija darbe.
TAU REIKIA: atostogų su romanu.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jums būtų gerai leistis į kelionę. Atsipalaiduok ir leisk jam vesti tave į nuotykius.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)

Labai prašome – nustok lygintis su kitais! Rūpinkis savimi. Gyvenk savo gyvenimą. Elkis savo nuožiūra. Ir nebijok visų, kurie mėgina tau gadinti nuotaiką, siųsti tolėliau. Beje, liepos 19-oji gali būti viena karščiausių šiais metais meilės dienų... Į kelionę leistis labiausiai tinka 23-iąją.
TAU REIKIA: aiškiai suformuluoti savo tikslus.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin aistringas – raskite laiko kur nors ištrūkti dviese ir vienas kitu pasimėgauti.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)

Sveika atvykusi į meilės vasarą! Liepa – aistringiausias tavo mėnuo šiais metais. Jei turi mylimąjį, visą dėmesį skirk tik jam ir mėgaukis iš širdies. Jei esi vieniša, būk atidi, nepraleisk progos užmegzti itin stiprų ryšį. Ideali diena – liepos 31-oji.
TAU REIKIA: nebijoti intymumo.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: aistra jam smarkiai kirs per stogą. Ką gi, siūlome jums kur nors pabūti tik dviese.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)

Smarkiai dirbi, smarkiai ir linksminkis. Darbe tau puikiai sekasi, tačiau nepamiršk įtampos ir nuovargio iškratyti šokių aikštelėje. Ypač tinkama šėlti iki pat paryčių bus liepos 4-oji. Nesigailėsi! O štai 26-ąją savo mylimiausių draugių kompaniją palik ramybėje – ši diena labai svarbi širdies reikalams.
TAU REIKIA: pamiegoti ir nustoti lėkti strimgalviais.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis norės atsipalaiduoti ir pasismaginti. Siūlome traukti į festivalį ir gerai pašėlti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Ore tvyro karštis. Jei ne tiesiogine, tai tikrai perkeltine prasme. Į kairę ir dešinę siunti flirto bangas. Jas gali pagauti tas, apie kurį nė nepagalvojai. Tai turėtų įvykti apie 9 dieną. Mėnesiui baigiantis Venera tau pažers gražių jausmų. Puikiai seksis ir karjera, todėl nesitikėk daug laisvo laiko.
TAU REIKIA: pabūti spontaniškai.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: paišlaidauk dėl jo per pasimatymą. Palepink jį kuo nors – ir jis tau atsilygins taip pat.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)

Grauš kaltės jausmas, nes, užuot lėkus kur nors linksmintis, norėsis pabūti namie. Tai ir būk – viena arba su artimiausiais draugais, pasikvietusi juos į svečius. Bręsta be galo svarbus sprendimas, tačiau jį priimk tik rimtai įvertinusi savo slapčiausias svajones. Būk atvira liepos 26-ąją! Saulei ir Marsui įriedėjus į ugningojo Liūto ženklą, tavo gyvenime gali atsirasti naujas žmogus.
TAU REIKIA: ramiai pabūti su šeima.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: kartu ramiai pasimėgaukite vasara. Jam reikia atsipalaiduoti drauge su tavimi.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)

Regis, tavo puodelis bus perpildytas visokio gėrio. Jei rasi laiko susitikti su senais draugais, viskas atrodys dar ypatingiau. Geros finansinės naujienos turėtų aplankyti liepos 18-ąją, kai savo galias suvienys tavo mylima valdovė Venera ir sėkmės iždininkas Jupiteris. Mėnesiui baigiantis kils noras pabūti namie, tad tomis dienomis jokių atrakcijų neplanuok.
TAU REIKIA: išvengti didelių įsipareigojimų.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jam labai reikėtų atsipalaiduoti – padėk jam savo švelniais prisilietimais!

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 20 d.)

Šį mėnesį visi klups prieš tavo žavesį. Gerbėjai tiesiog atakuos tave dėmesiu, tačiau tu įstengsi išsaugoti sveiką protą, mat tavo vertybių ir prioritetų zonose karaliaus Saulė ir Marsas. Ypač smagi bus liepos 18-oji, kai susivieniję Jupiteris ir Venera dovanos tau tikrą meilę ir juoką.
TAU REIKIA: pasikliauti nuojauta.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šiuo metu esi jam kelrodė žvaigždė, tad vesk šį vaikiną visur, kur tik nori...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis