3 Zodiako ženklai, kurie neskuba įsipareigoti

(1)

Šį kartą visai ne apie Zodiako ženklų lemtį, o pačius charakterius. Šie trys Zodiako ženklai turi savitą požiūrį į santykius, o tuo pačiu ir į santuoką. Kodėl jiems tikimybė susisaistyti santuokos saitais mažesnė, nei visiems likusiems - skaityk toliau!


AVINAS

Avinai - labai ryškios, savimi pasitikinčios ir aukštus gyvenimo standartus susikūrusios asmenybės. Įdomu tai, kad jie aplinkinius traukia it magnetas - meilės srityje gerbėjų šio Zodiako ženklo atstovams tikrai netrūksta. Ir jeigu atvirai, jie gali būti tiesiog tobuli partneriai, nes įsimylėjęs Avinas savo antrajai pusei atiduoda daugiau, nei iš jos ima pats. Vis dėlto kuomet kalba pasisuka apie ilgalaikius įsipareigojimus, sakyti „TAIP“ šis Zodiako ženklas neskuba.


Nors kartais iš šalies gali atrodyti ir kitaip, Avinai nemėgsta blaškytis ir tvirtai laikosi principų, todėl jeigu jau ryžtasi žengti prie altoriaus, turi būti šventai įsitikinę, kad šalia jų - tas žmogus, su kuriuo pavyks įveikti visas gyvenimo kliūtis.


MERGELĖ


Mergelės išsiskiria savo atsakomybės jausmu. Jos mėgsta tiesiog pedantišką tvarką visose gyvenimo srityse - viską nuosekliai apgalvoja, paskaičiuoja, nepuola į kraštutinumus ir retai kada pasiduoda emocijoms. Todėl ir kalbant apie santykius iš Mergelės nereikėtų tikėtis aistrų proveržio ir puolimo stačia galva į meilės verpetą. Prisijaukinti Mergelę ir užsitarnauti šio Zodiako ženklo pasitikėjimą - ilgas darbas, tačiau atsiperkantis su kaupu.


Įprastai šio Zodiako ženklo atstovai sunkiai įsileidžia aplinkinius į asmeninę erdvę, tačiau jeigu jau įsimylėjo - būna ištikimi kaip gulbės. Vis tik oficialiai įsipareigoti dažniausiai neskuba. Scenarijus, kuriam reikėtų nusiteikti atrodo maždaug taip: pagyvensime kartu kokį dešimtmetį, o tuomet jau matysime.


OŽIARAGIS


Užsispyrėlis Ožiaragis - tvirtas riešutėlis. Visų pirma turi nusiteikti, kad gyvenant su šiuo Zodiako ženklu teks parodyti ir savo stipriąją charakterio pusę, mat šis raguotis mėgsta padiskutuoti, nenoriai nusileidžia, bet tuo pačiu ir negali pakęsti savo nuomonės neturinčių ir nuolaidžiaujančių žmonių. Sužavėti Ožiaragį gali tik tokio paties stipraus charakterio antroji pusė.


Ožiaragiai kaip niekas kitas žino, kokio žmogaus jiems reikia, todėl jeigu jau prisipažino meilėje - vadinasi, tai rimtai. Ožiaragis - vienas patikimiausių Zodiako ženklų, retai kada būna neištikimas, bet to paties griežtai reikalauja iš antrosios pusės - jis pavydus ir neatleidžia išdavystės. Tuokiasi įprastai Ožiaragiai vėlai, bet visam gyvenimui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis