Štai kas gali būti, apsilankius pas prastą manikiūro specialistą

Atėjus į manikiūro saloną nagų priauginimo procedūrai, įprastai specialistė pasiteirauja, kokios formos nagų klientė pageidautų. Būtent taip ir prasidėjo Emmos Jones apsilankymas salone, tik vienas menkutis nesusipratimas - manikiūro specialistė pernelyg tiesiogiai suprato frazę „norėčiau apvalių nagų“.

Po nagų priauginimo procedūros Emma buvo tokia šokiruota, kad net neišdrįso pasakyti savo nuomonės ir nepareikalavo padaryti manikiūrą iš naujo. Vietoje to ji susimokėjo pinigus ir iškart nuskubėjo pas buvusią savo meistrę.

„Štai kas nutiko mano klientei, kai ji nuėjo į vietinį nagų saloną, prieš tai nepasidomėjusi, - savo facebook paskyroje rašo manikiūro specialistė. - Negalėjau patikėti savo akimis, todėl turėjau nufotografuoti. Ir tai kainavo 35 svarus.“

Pati Emma situaciją aiškina taip: „Buvau nukreipusi savo dėmesį, nes kalbėjomės apie mano kelionę į Turkiją. Buvau sukrėsta galutinio vaizdo ir iškart nulėkiau į savo pusseserės mamos saloną“. Situacija buvo ištaisyta, o Emma tikriausiai daugiau niekada neis pas naują specialistą, prieš tai neįsitikinusi jo gabumais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis