TOP10: keisčiausios taisyklės, kurių tenka laikytis darbe

Ar tavo darbe yra taisyklių, kurios ne tiek juokingos, kiek kvailos? Leidinys Business Insider siūlo pažvelgti į jų sudarytą realių taisyklių sąrašą. Gal tavo darbe viskas ne taip ir blogai?

1. Viename ofise nevalia naudotis segikliu be specialių apsauginių akinių. Buhalterei tikrai nepasisekė.

2. Egzistuoja ofisas, kuriame vyrams, auginantiems barzdas, sudarytas 5 taisyklių sąrašas, kuriame nurodytas galimas barzdos ilgis, derinimas prie ūsų ir draudimas turėti žandenas.

3. Vienoje teisininkų įmonėje darbuotojas, išeidamas iš savo kabineto, privalo pranešti administratorei kur, kodėl ir kuriam laikui išeina. Ir visai nesvarbu, kad žmogus keliauja tik iki tualeto. Administratorė turi žinoti viską.

4. Norėtum atsinešti į darbą savo mėgstamo mineralinio vandens? Negalima! Ofise stovi mineralinio vandens aparatai ir gerti leidžiama tik iš jų. Be to, įsipilti galima tik į mažas vienkartines stiklines, o vandenį reikia išgerti čia ir dabar. Stiklinaitės negalima neštis ir pasidėti ant stalo.

5. Yra ofisas, kuriame nusičiaudėjus tu tikrai neišgirsi malonaus „į sveikatą“. Vienas jau pabandė būti malonus ir vadovybės sprendimu buvo išsiųstas į profesionalaus elgesio ofise kursus. Ir viskas tik dėl religinių pažiūrų: mūsiškis „į sveikatą“ angliškai skamba „bless you“ (būk palaimintas).

6. Pyksti, kad tavo darbe per mažai laisvės? Štai viename ofise viskas apskaičiuota minutė į minutę: 10:30 galima pasiimti 15 minučių pertrauką, 13:00 prasideda pietūs, o 15:30 – dar viena pertraukėlė. Nė minute anksčiau, nė minute vėliau, kitaip – papeikimas.

7. Vienos advokatų kontoros darbuotoja buvo atleista dėl to, kad savo rankomis nešė dėžutę popieriaus kopijavimo aparatui papildyti. Ofiso taisyklės tai draudžia: nori pernešti kokią nors dėžę – privalai naudotis specialiais dėžių pervežimui skirtais vežimėliais.

8. Kišenėse nevalia laikyti mobiliojo telefono, kramtomos pakelio ar kitų stačiakampio formos daiktų. Galbūt kažkam kyla asociacijos su kitais daiktais?

9. Pasižiūrėk į savo darbo stalą: ar ant jo guli kokių nors asmeninių daiktų? Vienoje Amerikos valstybinėje įstaigoje darbuotojams leidžiama laikyti tik vieną asmeninį daiktą. Darbuotojos, kuri ant stalo buvo pasidėjusi bananą dėžutėje, buvo mandagiai paprašyta pasirinkti kažką vieną.

10. Dirbti sandėlyje žiemos metu – ne pats didžiausias malonumas. Tačiau įsivaizduoji, kaip nelengva turėtų būti plikiams, kuriems valdžia draudžia užsidėti kepures? Gerai bent, kad pirštinės leidžiamos.

Tavo darbe taip pat yra keistų taisyklių? Papasakok apie jas komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis