Sunku patikėti, kad šiai merginai 26 m.

Iš tiesų sunku patikėti, kad modeliui Sarai Geurts yra 26 m., iš pirmo žvilgsnio ji atrodo kur kas vyresnė. Merginos išvaizdos pokyčius lėmė dar vaikystėje diagnozuotas Ehlers-Danlos sindromas.

Ehlers-Danlos sindromas yra paveldimas, tai jungiamojo audinio liga. Ja sergant, oda tarsi išsitempia, sąnariai tampa judresni, o kraujagyslės - trapesnės, organizme sutrinka kolageno gamyba. Kadangi šis baltymas sudaro per 70 % odos masės, jam sparčiai nykstant, oda praranda stangrumą, elastingumą, nesugeba atsinaujinti. Taigi, šis sindromas kardinaliai pakeičia išvaizdą, žmogus gali atrodyti senesnis nei yra iš tiesų, o kūnas - tarsi po drastiškų svorio pokyčių, kai atsikračius svorio, lieka išsitampiusios odos klostės.

A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on May 16, 2017 at 1:21pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on May 18, 2017 at 9:02pm PDT

Sara Geurts apie savo ligą sužinojo būdama 10 m. Paauglystėje kitaip atrodanti oda buvo didžiausias merginos skaudulys, dėl išvaizdos sulaukdavo priekabių, nesisekė meilės reikalai. Dabar manekene dirbanti Sara sako užbraukusi praeities puslapius ir pažinusi save iš naujo. Instagramo paskyroje ji dalijasi įvairiomis nuotraukomis, kuriose drąsiai vilki tik apatinį trikotažą ar bikinį. Gėdos etapas jau praeity, S. Geurts išmoko priimti išvaizdą, kurią jai davė gamta, pagaliau mergina myli save, o kartu drąsina ir kitus pamilti savo trūkumus.

A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 6, 2017 at 2:53pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 22, 2017 at 10:36am PDT

Sara dalyvavo pozityvų požiūrį į kūną skatinančiame projekte "Love Your Lines Campaign". Jai prireikė nemažai laiko, kad išdrįstu viešai parodyti savo kūną ir prabilti apie sindromą. Tačiau vaizdo įrašas "Youtube" vos per 3 savaites surinko daugiau nei 2 mln. peržiūrų, komentaruose gausu gražių žodžių ir linkėjimų nepasiduoti. Ir tikrai, juk patrauklios tos, kurios tokiomis jaučiasi! Kaip yra sakiusi atletė Aimee Mullins, seksualiausia, ką moteris gali turėti, - pasitikėjimas savimi, tai daug seksualiau nei bet kuri kūno dalis.

A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jun 23, 2017 at 10:50pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jul 6, 2017 at 2:56pm PDT


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Jan 11, 2017 at 3:48pm PST


A post shared by Sara Geurts (@sarageurts) on Apr 11, 2017 at 10:46am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis