8 kasdieniai dalykai, kuriuos darai neteisingai

Pakeisk vieną kitą įprotį ir kaipmat pastebėsi rezultatus: vonioje veidrodis nerasos, ryte neskaudės sprando, šlapias maudymosi kostiumėlis išdžius greičiau, miegas taps saldesnis. Išbandyk!

1. Dauguma naudojame lipnius užrašų lapelius, deja, priklijuoti ant paviršiaus jie ilgai nesilaiko. Atsilupa vienas kraštas, tada kitas ir galiausiai lapelis nukrenta. Paslaptis paprasta - lapelį nuo kitų atklijuok ne plėšdama nuo apačios į viršų, o iš kairės į dešinę. Pamatysi, priklijuotas prie kito paviršiaus jis nenukris.

2. Kasdien po maudynių duše valydama apgaravusį veidrodį tik dar labiau jį išpurvini? Garais padengtas veidrodis tikrai nervina, ypač jei jis namuose vienintelis. Kad veidrodis taptų atsparus po maudynių susikaupusiems garams, prieš eidama į dušą gausiau apipurkšk jį skutimosi putomis ir švariai nuvalyk laikraščiu. Pamatysi, garai daugiau nesikaups.

3. Pusryčiams kepami kiaušiniai dažnai prisvyla? Kepk juos į keptuvę įtiesusi kepimo popieriaus. Įmuštas kiaušinis ne tik neprisvils, bet ir bus tvarkingesnės formos.

4. Nevalai elektrinio virdulio nuo kalkių? Blogai, bet jei virdulį valai cheminėmis priemonėmis, ne ką geriau. Po valymo net ir keletą kartų užvirtas ir išpiltas vanduo nepadės išplauti chemikalų iš vidaus. Ką daryti? Ogi įpilk į virdulį šalto vandens, įmesk griežinėliais supjaustytą citriną ir užvirk. Po to išpilk vandenį, išmesk citriną ir turėsi iki blizgesio ekologiškai išvalytą virdulį.

5. Jeigu niekaip nepavyksta atidaryti stipriai užsukto stiklainio, jokiu būdu į tarpelį tarp stiklainio ir dangtelio nekišk peilio. Nors šis metodas padeda, jis deformuoja peilį ir yra nesaugus - gali lengvai susižeisti. Tiesiai į metalinį dangtelį keletą sekundžių papūsk plaukų džiovintuvu. Nuo karštos oro srovės metalas išsiplės ir dangtelį atsuksi lengvai.

6. Greičiausiai įsigijusi naujus batelius kaipmat išmeti dėžutėje rastus mažyčius pakelius su žirniukais. Kaupk juos, šie pakeliai skirti sugerti drėgmei. Jie pravers, kai krepšyje teks neštis drėgną maudymosi kostiumėlį ar rankšluostį. Į maišelį greta drėgno daikto įmesk 4-6 pakelius su drėgmę sugeriančiais žirniukais.

7. Jei vandenį geri stovėdama, laikas suklusti. Pasirodo, tai žalingas įprotis, nes organizmas neįsisavina vandens, taip pat gali jam pakenkti. Gėrimas stovomis gali sukelti dieglius, artritą, gastritą, inkstų ligas. Vandenį gerk sėdėdama ir ne šuoru visą stiklinę, o pamažu.

8. Tau labiausiai patinka miegoti ant pilvo? Deja, jei nenori kitą rytą jaustis prastai, teks tokią miego pozą pamiršti. Miegojimas ant pilvo stabdo kraujo cirkuliaciją, apsunkina kvėpavimą, kenkia apatinei nugaros daliai. Geriausia yra miegoti šonu, užmetus koją ant papildomos pagalvės, kad stuburas išliktų tiesus. Sveikam miegui idealiai tinka pasagos formos nėštukių pagalvės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis