Štai ką su krūtimis gali padaryti garsiosios pakeliančios liemenėlės

Tikriausiai jau ne kartą socialiniuose tinkluose matei pakeliančių ir krūtis suspaudžiančių liemenėlių reklamą. Šios liemenėlės neturi petnešėlių ir jokio užsegimo ties nugara, tačiau tvirtai prilimpa prie krūtų - tereikia sutraukti raištelius ir krūtys kaip mat įgauna tobulą formą.

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on Jun 22, 2017 at 4:13pm PDT

Negalime tvirtinti, kad šis gaminys tėra reklaminis triukas, bet tokio tipo liemenėlės dabar kuriamos tiesiog masiškai. O kuo daugiau padirbinių, tuo prastesnė kokybė. Socialiniuose tinkluose jau galima rasti ne vieną nusiskundimą dėl įsigytų tokio tipo liemenėlių. „Kai bandžiau jį nusiimti, jis nuplėšė man odą. Paskambinus į jų klientų aptarnavimo centrą gavau patarimą kitą kartą atsargiau nusiiminėti liemenėlę“ - Instagrame pasakoja parduotuvėje „Instacurve“ liemenėlę įsigijusi mergina ir dalinasi video, kaip jos krūtys atrodo po tokio eksperimento.

A post shared by emily boring (@embodoe) on May 31, 2017 at 12:32pm PDT

Kita mergina tokią liemenėlę nusipirko iš Amazon. „Niekada gyvenime nejaučiau tokio skausmo. Tai padarė liemenėlė, kurią matote nuotraukoje, ir aš nenorėčiau, kad kas nors kitas patirtų tą patį. Jie sako: „Nerekomenduojama dėvėti liemenėlės karščio metu, nes ji gali nuslysti“. Ką gi, ji nenuslydo, nes buvo priklijuota prie mano krūtų“ - prie savo paviešintos nuotraukos rašo Jami.

Taigi jeigu susigundei nusipirkti šią prekę, prieš tai būtinai pasiieškok atsiliepimų internete, kad netektų patirti to paties, ką patyrė šios merginos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis