5 nauji filmai, kurie tikrai suspaus tau širdį

Yra dviejų tipų liūdni filmai: tie, kurie net ir po pasrūvusio ašarų upelio palieka neapibrėžtą viltį, ir tie, kurie priverčia pažvelgti realybei į akis. 2018 metais kino ekranuose netrūks širdį gniaužiančių dramų - verčiančių susimąstyti, išgyventi svetimą skausmą ir kitomis akimis pažvelgti į savo gyvenimą - galbūt ne tokį blogą, kokį kartais jį matome.

NOSTALGIA. Skirtingos istorijos, skirtingos patirtys ir išgyvenimai, siejami netekties skausmo. Filmo režisierius Markas Pellingtonas meistriškai perteikia visus jausmus, kuriuos pats išgyveno po žmonos mirties 2004 metais.

CALL ME BY YOUR NAME. Į atokų Italijos kaimelį atvyksta čia gyvenančio mokslininko draugas. Žavingas, itin patrauklus vyras traukia ne tik moterų, bet ir jaunojo Elijaus žvilgsnį.

WAKEFIELD. „Kas būtų, jei manęs nebeliktų?“ - tikriausiai bent kartą tokia mintis šmėkštelėjo kiekvienam iš mūsų. Howardas Wakefieldas nusprendžia negrįžti namo. Visi supranta, kad jis dingo, tačiau tai ne tiesa - Howardas slepiasi šalia namų esančiame garaže ir stebi iš šalies šeimos gyvenimą.

LADY BIRD. Santykiai tarp mamų ir dukrų ne visuomet būna idealūs. Vienoje pusėje - jaunatviškas polėkis ir nepriklausomybės poreikis, kitoje - brandi globa ir noras apsaugoti dukrą nuo gyvenimo klaidų.

YOUTH IN OREGON. Ar žmogus turi teisę pasirinkti, kada nori palikti šį pasaulį? Ką daryti šeimai, kai mylimas tėtis ir vyras nusprendžia pasitraukti iš gyvenimo? Jautri drama, priversianti pažvelgti į situaciją iš skirtingų pusių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis