Kraupi Monnier šeimos istorija: už kokias nuodėmes tėvai pasmerkė savo dukrą amžinoms kančioms

Anoniminį raštelį apie tai, kad visuomenėje gerbiama Monnier šeima jau ketvirtį amžiaus laiko įkalintą savo dukrą, Prancūzijos policijos departamentas gavo 1901 metų gegužės mėnesį. Kuomet tyrėjai nusprendė atlikti tyrimą ir apsilankė šeimai priklausančiuose namuose, jie negalėjo patikėti tuo, ką mato. Išlaužus slapto kambarėlio spyną, paaiškėjo kraupi tiesa: visiškoje tamsoje tūnojo mergina, kuri sunkiai priminė gyvą žmogų...

Išmatų tvaikas, tona purvo ir supeliję maisto likučiai - tokį vaizdą išvydo policijos pareigūnai, kuomet nutraukė sunkias užuolaidas ir tikriausiai pirmą kartą per 25 metus leido dienos šviesai prasiskverbti į šį kambarį. kambario kamputyje, ant nugulėtos lovos sėdėjo susirietusi mergina, kuri labiau priminė oda aptrauktą skeletą. Gražuolės merginos, prieš 25 metus iš tolo traukusios vyrų žvilgsnius, buvo neįmanoma atpažinti. Jos tamsūs nešukuoti plaukai buvo susivėlę į vieną gumulą, nagai nekirpti daugybę metų, o akyse nebuvo jokių emocijų, net baimės.

Youtube

Atlikę tyrimą pareigūnai išsiaiškino, kad Blanche Monnier 25 metus uždarytą laikė jos pačios tėvai. Tokio tėvų sprendimo priežastimi tapo tariamai amoralus Blanche elgesys: jaunystėje mergina įsimylėjo advokatą, užkietėjusį respublikoną, o priešingų pažiūrų Monnier šeimyna negalėjo leisti, kad dukra ištekėtų už tokio vyro. Nepaisydama draudimų, mergina ir toliau slapta su juo susitikinėjo ir anot kalbų, netgi pagimdė nuo jo kūdikį. Tiesa, dėl neaiškių priežasčių mažylis dingo - apylinkėse buvo kalbama, kad jis gimė negyvas arba buvo nužudytas.

Psichinė šios šeimos sveikata aplinkiniams visuomet kėlė įtarimų. Blanche ne kartą buvo patyrusi isterijos priepuolius ir tokiomis akimirkomis elgdavosi labai ekscentriškai. Ją persekiojo klaidingos vizijos, o apimta priepuolio mergina rėkdavo, traukdavo nuo savęs drabužius ir visiškai nuoga lipdavo pro savo kambario langą. Visa tai labai apsunkino jos ir taip netobulą reputaciją. Šeima negalėjo ir toliau toleruoti tokios gėdos, todėl vieno priepuolio metu Blanche motina įsakė tarnams užrakinti merginą kambaryje ir užkalti langines, kad ji niekam netrukdytų.

Blanche į tokį motinos sprendimą sureagavo ramiai, matyt net neįsivaizduodama, kad iš kambario jos išleisti niekas neketina. Pirmosiomis dienomis mergina rūpinosi jos auklė, kuri buvo šalia jos nuo mažų dienų. Tėvas taip pat buvo linkęs atleisti dukteriai, tačiau motina uždraudė net galvoti apie tai. Po to, kai mirė tiek auklė, tiek Blanche tėvas, galimybių ištrūkti iš kambario ji jau nebeturėjo. Jos motina ir brolis apsimetė, kad mergina tiesiog dingo ir tuo problema buvo „išspręsta“.

Youtube

Kol Blanche tūnojo užrakintame kambaryje, motina ir brolis džiaugėsi aristokratišku gyvenimu ir net užsiėmė labdara, padėdami vargšams. Tiesa paaiškėjo tik tuomet, kai policija gavo anoniminį raštelį. Kas jį parašė - taip ir liko paslaptimi. Pagal vieną iš versijų, tai galėjo padaryti Blanche brolis, kuris tariamai tokį sprendimą priėmė sužinojęs, kad jų motina sunkiai serga. Juk po jos mirties visa atsakomybė kristų ant jo pečių, o vaikinas to visai nenorėjo. Yra ir kita versija: esą viena iš tarnaičių pradėjo draugauti su karininku, kuriam atskleidė didžiausią Monnier šeimos paslaptį, o karininkas nusprendė pranešti apie tai policijai.

Policijos pareigūnams atvykus, Blanche motina buvo neįtikėtinai rami - moters veide nesuvirpėjo nė vienas raumenėlis. Vis dėlto netrukus po dukters išlaisvinimo, ponia Monnier mirė. Gydytojai tikino, kad jos širdis tiesiog neatlaikė stipraus streso. Kaltu šioje neeilinėje byloje buvo paskelbtas Blanche brolis Marselis, kurį teismas nuteisė 15 mėnesių laisvės atėmimo bausme. Tačiau Marselis į kalėjimą taip ir nepateko: jam pavyko įtikinti teismą, kad dėl psichinio nestabilumo negalėjo suvokti savo elgesio pasekmių.

Deja, išlaisvintos Blanche Monier gyvenimas baigėsi tragiškai: gydytojai sugebėjo išgelbėti vos 24 kilogramus svėrusią merginą, tačiau po 25 vienumoje praleistų metų, mergina galutinai išprotėjo ir likusį gyvenimą praleido psichiatrinėje ligoninėje. Blanche mylimasis mirė 15 metų iki jos išlaisvinimo, taip ir nesužinojęs, kur ji dingo.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis