Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

Išraiškingų formų gražuolė parodė, kaip realiai atrodo jos kūnas

Bikinių dizainerės Karinos Irby Instagrame sekėjų skaičius žaibiškai šoktelėjo į viršų po to, kai mergina pasidalino realiomis savo nuotraukomis. Išraiškingomis kūno linijomis galinti pasigirti Karina net neketina slėpti – ji, kaip ir daugelis socialinių tinklų žvaigždžių, kartais pakoreguoja savo nuotraukas photoshopu.

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Feb 4, 2018 at 6:34am PST

„Kartais man patinka pakoreguoti savo nuotraukas ir matyti, kaip atrodyčiau, jei būčiau „ideali“ pagal socialinių tinklų standartus. Žinote, kaip tos merginos, kurias dažniausiai matote ir galvojate KAIP?!, - atvirai kalbėjo Karina, įkėlusi neretušuotas savo nuotraukas. - Kiekvieną dieną socialiniuose tinkluose matau retušuotas nuotraukas. Jaunos, gražios merginos lygina save su tomis nerealistiškomis ir dirbtinai nudailintomis nuotraukomis, kurios neturi nieko bendra su realybe. Noriu, kad merginos suprastų, jog visa tai tėra iliuzija. Nė viena iš tų gražuolių neatrodo taip, kaip save pateikia“.

Po publikuotomis nuotraukomis Karina drąsiai kalba apie savo kūno trūkumus ir skatina savo sekėjas nebijoti netobulumo. „Labai gaila, kad prireikė tiek laiko išdrįsti viešai prabilti apie mano odos problemas. Tikriausiai man buvo gėda ir jaučiau poreikį tai slėpti. Nuoširdžiai tikiuosi, kad matydamos mane kitos merginos supras esančios ne vienos. Būčiau labai norėjusi savo paauglystėje matyti ką nors, kas būtų man parodęs, jog turėti egzemą - normalu. Taigi dabar aš tikiuosi būti tuo žmogumi“. .

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Jan 25, 2018 at 1:40am PST

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Dec 27, 2017 at 7:52pm PST

A post shared by KARINA IRBY (@karinairby) on Dec 2, 2017 at 10:02pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?