Kurie Zodiako ženklai praturtės 2018 metais

Kiekvieni nauji metai atneša naujas galimybes. Vieniems Zodiako ženklams 2018 metais fortūna bus itin palanki, kitiems vardan sėkmės teks daugiau paplušėti. 2018 metus globojantis Geltonasis šuo išsiskiria aktyvumu, noru dirbti ir sąžiningumu - būtent šios savybės padės tau siekti tikslų. Siūlome paskaityti, ką apie tau žadamus likimo vingius sako garsi astrologė Tamara Globa.

2018 metais valdys Žemės stichija, tad finansinė sėkmė lydės būtent Žemės ženklus - Jaučius, Mergeles ir Ožiaragius. Stabili energetika, gebėjimas planuoti ir apgalvoti kelius žingsnius į priekį padės šiems Zodiako ženklams sukurti materialinę gerovę ir pasistatyti tvirtą pamatą ateičiai. Tačiau yra keli „bet“: nors visi reikalai klostysis labai sklandžiai, negali sau leisti atsipalaiduoti - prisiversk daryti daugiau, nei būtina, nuolatos siek aukštesnių tikslų. Labai svarbu nepasinerti į nesibaigiančius svarstymus ir ryžtingiau priiminėti sprendimus.

Žemės stichija dera su vandeniu, juk vanduo maitina žemę, dovanoja jai gyvybę. Taigi 2018 metai bus palankūs ir Vandens stichijos atstovams - Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims. Likimas gerų progų tau nepašykštės, tačiau svarbu jų nepramiegoti. Nustok svajoti ir dairytis aplinkui, ieškodama geresnių variantų. Žvelk realybei į akis ir išspausk geriausią rezultatą iš to, ką gyvenimas tau siūlo šią minutę.

Ugnies ir Žemės stichijos sunkiai suderinamos. Impulsyvumas prieš ramybę, disharmonija prieš balansą... Būtent ugningosios savybės Avinams, Liūtams ir Šauliams šiais metais gali pakišti koją. Šiems Zodiako ženklams teks padirbėti su savimi, pažaboti savo temperamentą ir keisti savo požiūrį bei elgesį: rizika gali nepasiteisinti, azartas - atvesti visai ne ten, kur norėtum būti, o improvizacija be išankstinio aiškaus plano greičiausiai bus skubotas ir nepasiteisinęs žingsnis. Tad 2018 metais geriau devynis kartus pamatuoti ir tik dešimtą kirpti.

Oro ir Žemės stichijos - tai dvi priešingybės, todėl Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams šiuos metus geriau praleisti per daug neišsišokant. Sunki Žemės energetika slopins tavo ambicijas, o nuolatos plaukti prieš srovę gali neužtekti jėgų. Tad geriau ramiai, bet stabiliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis