Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

75 000 dolerių operacijoms, o rezultatas...

Šis 23 metų vaikinukas iš Denverio jau seniai galvojo apie lyties keitimo operaciją, o pagaliau pasiryžęs tai įgyvendinti, nusprendė sekti savo grožio ikonos Kylie Jenner pavyzdžiu. Nei daug, nei mažai - plastikos chirurgų paslaugos kol kas kainavo 75 000 dolerių. Tiesa, virsmas moterimi pilnai kol kas neįgyvendintas, mat jaunoji Kyleigh Potts nenori visam laikui atsisveikinti su vyriškomis genitalijomis.

„Visuomet žinojau, kad esu moteris, tad pastaruosius 4 metus tobulinau savo išvaizdą. Tačiau priešingai nei dauguma keičiančių lytį, aš didžiuojuosi turėdama vyriškus lytinius organus ir neketinu jų atsisakyti. Nepaisant to, kad geriu hormonus, testosterono kiekis mano organizme yra pakankamai aukštas, kad vyriškos genitalijos galėtų atlikti savo darbą sekso metu,- apie kiek neįprastą sprendimą pasakojo Kyleigh. - Esu laiminga ir neketinu įstatyti savęs į rėmus. Jaučiuosi puikiai turėdama penį ir 34DDD krūtis“.

Kyleigh tikina, kad įkvėpimo išvaizdos metamorfozėms sėmėsi žiūrėdama į savo ikoną Kylie Jenner. „Mano veido struktūra labai panaši į Kylie. Kuomet prieš paskutines grožio operacijas chirurgai paprašė parodyti pokyčiams mane įkvepiančias nuotraukas, visos jos buvo su Kylie Jenner atvaizdu. Artimiausiu metu planuoju daugiau grožio operacijų veido srityje: noriu patobulinti ausų formą, lūpas, pasidaryti akių operaciją, kad jos atrodytų didesnės, taip pat pakeisti plaukų augimo liniją, kad kakta neatrodytų tokia aukšta ir suapvalinti smakrą. Galbūt tuo pačiu pasididinsiu krūtis ir sėdmenis“ - pasakojo Kyleigh, norinti kuo labiau supanašėti su Kardashian klano jaunėle Jenner.

Kaip sakoma, norėti nedraudžiama, tik ar rezultatai tikrai tokie, kokių tikimasi? Tiesą sakant, kol kas panašumų su Kylie mes niekaip neįžvelgiame.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?