Didžiausia klaida, kurią tavo Zodiako ženklas daro santykiuose

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo trūkumų, juk idealūs žmonės tiesiog neegzistuoja. Svarbiausia – suprasti savo antrąją pusę ir išmokti mylimą žmogų priimti tokį, koks jis yra.

Avinas: priekabumas

Šis zodiako ženklas tiesiog negali gyventi be meilės. Ir nors kartais Avinai nori pasirodyti esantys šalti ir abejingi romantiškiems santykiams, jų sielos gelmėse siaučia tikras cunamis. Jie trokšta mylėti ir būti mylimi.

Santykiuose su jais reikia būti itin atspariems kritikai. Kartais Avinai iš partnerio tikisi pernelyg daug. Dėl to jie gali kabinėtis net prie smulkmenų. Jeigu antroji pusė juos vis dažniau nuvilia, Avinai gali nutraukti santykius nė nedvejodami.


Jautis: užaukštinta savivertė

Vos nusistovėjus santykiams, Jaučiai pradeda demonstruoti savo ego. Atrodo, jie pernelyg geros nuomonės apie save. Užmezgęs ilgalaikius santykius, šio ženklo atstovas pasirūpina ir savo įsitvirtinimu.

Nusiteikite, kad nuolat teks klausytis Jaučio pagyrų. Šis Zodiako ženklas mėgsta iškelti save aukščiau kitų. Reaguoti į tai reikėtų supratingai ir laikas nuo laiko verta palepinti Jautį komplimentu. Jis tai dievina.


Dvyniai: greitai perdega

Šiandien Dvyniai tiesiog dega meile, o rytoj, žiūrėk, žiūri į tave kaip į tuščią vietą. Šiam ženklui būdingas emocinis nestabilumas. Vieną akimirką Dvyniai karštai myli, o jau kitą kenčia nuobodulį.

Norint išlaikyti šį Zodiako ženklą šalia savęs, reikės nuolat puoselėti santykius, paįvairinant juos netikėtomis naujovėmis ir demonstruojant puikią seksualinę išmonę. Labai tiks aplinkos pakeitimas ir bendros kelionės. Tai Dvyniams tikrai neleis nuobodžiauti.


Vėžys: užvaldo partnerio asmeninę erdvę

Vėžius galima laikyti idealiais globėjais. Jie be galo mylės ir rūpinsis savo antrąja puse. Tačiau tame yra ir neigiama pusė: Vėžys linkęs įsibrauti į asmeninę partnerio erdvę.

Nusiteik perdėtam rūpesčiui iš jo pusės. Kartais tai labai erzina, todėl nuolat stenkis nukreipti Vėžio dėmesį kitur, pasiūlydama jam įdomų laisvalaikio praleidimo būdą. Tą laiką, kol jis bus užsiėmęs, galėsi skirti sau.


Liūtas: ima, bet nenori duoti mainais

Šiam zodiako ženklui gyvybiškai svarbu būti dėmesio centre. Visas pasaulis privalo suktis aplink Liūtą. Savo prigimtimi jis panašus į aktorių, kuriam svarbi šlovė ir visuotinis pripažinimas.

Nusiteik tam, kad Liūtas elgsis taip, lyg būtų kviestinė žvaigždė. Jis tikėsis iš tavęs prisipažinimo meilėje, dovanų, iniciatyvos. Todėl nuo pat pirmos santykių dienos pratink savo partnerį ne tik gyventi meilės laukimu, bet ir pačiam ją dovanoti.


Mergelė: smulkus šnipinėjimas

Mergelėms kartais kyla abejonių dėl savo partnerio. Norėdamos įsitikinti jo ištikimybe, jos gali griebtis ir šnipinėjimo metodų. Tad matomoje vietoje geriau nepalikti savo telefono, nes Mergelė tikrai jį patikrins.

Tiesą pasakius, Mergelėms dėmesį ir rūpestį reikėtų rodyti nuolatos. Bet svarbu neperžengti asmeninės erdvės - laisvė ir nepriklausomybė šio Zodiako ženklo atstovams labai svarbi.


Svarstyklės: flirtas su kitais

Šis Zodiako ženklas dievina flirtą ir priešingos lyties atstovų rodomą dėmesį. Tai pakelia Svarstyklių savivertę, daro jas jų pačių akyse labiau geidžiamomis. Flirtas Svarstyklėms – įprastas reiškinys, kuris niekaip nesietinas su išdavyste.

Pastebėjus, kad Svarstyklės pernelyg įsijautė į flirtą su kitais, savo santykiams suteikite daugiau romantikos. Padarykite juos švelniais ir vertingais. Duokite suprasti Svarstyklėms, ko jos gali netekti.


Skorpionas: įkyrumas

Skorpionai negali pakęsti, kai kas nors braunasi į jų asmeninę erdvę. Tačiau patys elgiasi gana įkyriai. Tačiau patys tų ribų dažnai nejaučia ir jiems patikusiam asmeniui tiesiog neduoda ramybės.

Skorpionams svarbu suprasti, kad jų antrosios pusės taip pat turi balso teisę ir nereikia už jas priiminėti sprendimų. Tegu jos nors kartą išsirenka restoraną pagal savo skonį ar suorganizuoja romantišką pasimatymą. Ne visada iniciatyva turi būti rodoma tik iš Skorpiono pusės.


Šaulys: per didelis uždarumas

Gana dažnai Šauliai santykių nevertina rimtai. Jie stengiasi išvengti, o tiksliau, bijo rimtų ir gilių jausmų. Šis Zodiako ženklas nepratęs atsiverti pirmam sutiktajam. Ir net pragyvenus su juo pakankamai ilgą laiką, Šaulys gali taip ir išlikti neatvėręs savo širdies.

Norint laimėti Šaulio pasitikėjimą, santykiuose turi vyrauti nuoširdumas. Menkiausias melas ar nutylėjimas – raudona signalinė šviesa Šauliui. Jeigu jis nors kiek tavo atžvilgiu dvejoja, niekada gyvenime neatvers tau savo širdies.


Ožiaragis: emocijų slėpimas

Mylėdamas Ožiaragis niekada to neparodo atvirai. Jam nebūdingas perdėtas emocionalus virpėjimas. Ko gero nepavyks sutikti Ožiaragio, dainuojančio savo mylimajai serenadas po langais ar deklamuojančio savo kūrybos eiles.

Šis Zodiako ženklas nemėgsta vaidinti meilės, tačiau po abejingumo kauke slepia savo švelnius jausmus. Tiesiog Ožiaragis nepratęs šaukti apie tai visam pasauliui. Dėl vieno dalyko tikrai neverta abejoti: nors šis žmogus ir nėra labai romantiškas, tačiau jis patikimas ir atsidavęs.


Vandenis: santykiai – ne pirmoje vietoje

Vandeniai ne itin mėgsta visą savo laiką skirti santykiams ir romantikai. Jiems tai nėra svarbiausias dalykas gyvenime. Vandeniai dažnai savo energiją iššvaisto kitiems reikalams, o jų partneris dėl to jaučiasi pamirštas ir pamestas.

Vandenis – labai dalykiška asmenybė. Jis negali savo dėmesio ilgam sutelkti tik į vieną reikalą. Jam norisi viską suspėti. Tokiu būdu jis pasiekia neįtikėtinų karjeros aukštumų. Tiesiog reikia išmokti atlaidžiau žiūrėti į jo begalinį užimtumą.


Žuvys: savo pyktį išlieja ant partnerio

Kartais neigiamai energijai būtinas išsiliejimas. Gyvenimiškų aplinkybių užspęstas Žuvis apninka stresas ir apatija. Norėdamos nors kiek nuraminti nervus, Žuvys dažniausiai pyktį išlieja ant savo antrosios pusės.

Jeigu matai, kad Žuvys prastai nusiteikusios, geriausia kurį laiką palikti jas vienumoje. Bet koks bandymas kalbėti baigsis pykčiu ar audringu santykių aiškinimusi. Pabuvus vienumoje su savo mintimis, Žuvims priges aistros ir nurims siela.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis