Išskirtinė sala, į kurią vyrams kelias uždraustas

Vieta, kurioje gali būti savimi - taip unikalią salą, į kurią patekti gali tik moterys, pristato Kristina Rot. Idėja sukurti poilsio oazę dailiosios lyties atstovėms kilo apsilankius keliuose Kalifornijoje esančiuose sveikatingumo kurortuose.

„Kuomet šalia yra vyrų, moteriys negali pilnai atsipalaiduoti. Jos kuičiasi savo rankinėse, ieškodamos lūpų dažų, baiminasi pasirodyti viešumoje be makiažo... O saloje, skirtoje tik moterims, tokie dalykai nėra svarbūs. Čia mes galime visą dėmesį nukreipti tik į save“ - pasakoja Kristina, šį rojų atradusi savo mylimojo dėka - jo šeimai priklauso šalia esanti sala.

Kristina pasakoja, kad kol kas kurortas, kurį planuojama atidaryti šių metų liepos mėnesį, galės priimti ribotą norinčiųjų čia patekti skaičių. Planuojama, kad iki atidarymo dienos čia bus pastatyta 10 namelių su visais SPA malonumais, o atvykusioms moterims tikrai netrūks veiklos - joga, fitneso treniruotės, maisto gaminimo kursai... Norinčios patekti į salą, turi užpildyti specialią „išskirtinės narystės“ paraišką ir parašyti, kodėl jos nori prisijungti prie SuperShe bendruomenės. Svajojančioms bent trumpam pabėgti nuo vyrų ir pabūti tik moterų kompanijoje, tai gali būti puiki vieta, tačiau kainos tikrai ne kiekvienai įkandamos. 7 dienų poilsis su maitinimu ir visomis paslaugomis kainuos 3500 dolerių.

Daugiau apie SuperShe projektą gali paskaityti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis