Išskirtinės savybės, kurias tau dovanojo tave valdanti planeta

Nuo senų laikų pastebėta, kad ne tik gimimo data, bet ir tiksli valanda turi įtakos žmogaus sąveikai su aplinka. Vidurnaktį gimusius Merkurijus apdovanojo išskirtiniais protiniais gabumais, o pasaulį išvydusieji vidurdienį už savo neišsenkančią energiją gali padėkoti nenuspėjamam Jupiteriui.

Nuo 00:00 iki 1:59 Merkurijaus laikas

Tai tikrų stropuolių laikas! Šie žmonės labai imlūs, apdovanoti išskirtinėmis protinėmis savybėmis ir noru nuolatos tobulėti. Gyvenime jie gana kryptingi, mėgstantys veikti pagal planą. Tad nenuostabu, kad ir santykiuose galioja tos pačios taisyklės: racionalus protas visuomet žengia koja kojon su jausmais, neleisdamas per daug atsipalaiduoti ir pamesti galvos.

Nuo 2:00 iki 3:59 Veneros laikas

Šiuo laiku gimę žmonės – tikri darbštuoliai. Jie sugeba įgyvendinti net pačias drąsiausias savo idėjas bet kokia kaina. Dominuojantys tiek darbe, tiek santykiuose, tačiau ištikimi plačiąja to žodžio prasme: šeimai, darbui ir savo įsitikinimams.

Nuo 4:00 iki 5:59 Marso laikas

Žmonės, gimę šios planetos globoje, yra emocionalūs ir ekspresyvūs. Jie apdovanoti išskirtiniu humoro jausmu ir įgimtu talentu žavėti aplinkinius savo charizma. Proto jiems tikrai netrūksta, geležinės valios taip pat pakanka, tik impulsyvumą vertėtų sutramdyti - kartais sprendimus geriau priimti rytais, o ne iš vakaro.

Nuo 6:00 iki 7:59 Neptūno laikas

Galbūt žvelgiant iš šalies šie žmonės gali atrodyti pakankamai tvirti ir racionalūs, kartais net sunkiai palenkiami, tačiau iš tiesų jie jautrūs, atsižvelgiantys į kitų nuomonę bei poreikius. Gyventi nelipant per galvas ir taip, kad siela būtų švari - tai pagrindinis Neptūno vaikų gyvenimo principas.

Nuo 8:00 iki 9:59 Urano laikas

Šie žmonės labai komunikabilūs, nemėgstantys vienatvės. Nenuostabu, kad juos visuomet supa daugybė žmonių. Jie moka išklausyti, paguosti ir patarti, o jei reikia - tiesiog pasėdėti šalia. Svarbiausia, šie žmonės tai daro visiškai nuoširdžiai!

Nuo 10:00 iki 11:59 Saturno laikas

Saturno valdomi žmonės – karjeristai, prigimtiniai lyderiai. Aplinkiniai tarsi savaime įsiklauso į jų nuomonę ir ją labai vertina. Deja, tais pačiais lyderystės principais vadovautis santykiuose nepatartina - vertėtų pasimokyti įsiklausyti, išgirsti ir nusileisti.

Nuo 12:00 iki 13:59 Jupiterio laikas

Šių žmonių paauglystėje netrūksta linksmybių ir pramogų, tad nenuostabu, kad mokslai ir ateities perspektyvos nusistumia į šoną. Negalintys nusėdėti vienoje vietoje, mėgstantys keliauti ir siekiantys pažinti pasaulį visose jo apraiškose. Gyvenimas turi būti nuostabus čia ir dabar - tokiu principu vadovaujasi Jupiterio vaikai.

Nuo 14:00 iki 15:59 Plutono laikas

Gimusieji šiuo paros metu apdovanoti gebėjimu įtikinti kitus. Savo tikslo link jie eina sistemingai ir apgalvotai. Šie žmonės labai charizmatiški. Plutonas apdovanoja juos puikia išvaizda, kuriai paprastai negali atsispirti priešingos lyties atstovai.

Nuo 16:00 iki 17:59 Veneros laikas

Venera šiuo metu gimusius apgaubia romantiškumu. Dvejojimas, neapsisprendimas, dvilypumas – tai ne apie juos. Užsibrėžęs tikslą, Veneros globotinis jo sieks iki galo. Gyvenimas negaili likimo dovanų ir sėkmės, tačiau svarbu turėti saiką ir mokėti laiku sustoti, nes pagunda pasijausti visagaliu ir peržengti ribą - labai didelė.

Nuo 18:00 iki 19:59 Merkurijaus laikas

Šie žmonės silpnybių nemėgsta nei savyje, nei kituose, tad gana dažnai leidžia sau kritikuoti kitus, tačiau labiausiai kritikos negaili patys sau. Tikri perfekcionistai! Gyventi ramiai gali tik tada, kai turi griežtą dienotvarkę ir gali ją patys kontroliuoti.

Nuo 20:00 iki 21:59 Saulės laikas

Karšta saulė suteikia šiems žmonėms aistros ir meilės. Jie visais būdais stengiasi išsiskirti iš minios, atkreipti į save kuo daugiau dėmesio. Tiesiog žvaigždės iš prigimties! Nenuostabu, kad tarp Saulės žmonių – daug aktorių.

Nuo 22:00 iki 23:59 Mėnulio laikas

Šiems žmonėms būdingas paslaptingumas, tad aplinkiniams ne visuomet paprasta juos suprasti. Gyvenimas pagal svetimas taisykles, pataikavimas visuomenės nustatytoms normoms... Visa tai vargina nepriklausomus ir kiek filosofiškus Mėnulio vaikus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis