Savaitės HOROSKOPAS: likimo staigmenos, kurias tau siunčia žvaigždės

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk COSMO savaitės horoskopą!

AVINAS. Avinams rekomenduojama šią savaitę neišklysti iš savo kelio ir nepasiduoti pagundoms. Visą savaitę būk susitelkusi į savo darbus ir maksimaliai kokybiškai atlik tau paskirtas užduotis - tai gali turėti įtakos tavo ateities perspektyvoms. O savaitgalį gali ir atsipalaiduoti, tik geriau namuose, su knyga rankoje.

JAUTIS. Šią savaitę neturėtum įpareigoti savęs pažadais kitiems žmonėms. Pats laikas įjungti egoizmo pavarą ir daryti tai, kas gerai tau pačiai. Neleisk kitiems daryti įtakos tavo sprendimams, pasikliauk savo intuicija, kuri neturėtų pavesti.

DVYNIAI. Ši savaitė - naudingų pažinčių ir grandiozinių planų metas. Vienas lauke ne karys, tačiau pasitelkusi į pagalbą bendraminčius gali įgyvendinti beprotiškiausias savo idėjas. Nesnausk, nes dabar pats tinkamiausias metas žengti naują žingsnį.

VĖŽYS. Prasideda didysis paieškų metas. Ko tiksliai tu ieškosi - naujo darbo, jausmų ar tiesiog savo vietos gyvenime - negalime pasakyti, tačiau visi atsakymai ateis savaime. Būk tikra, permainų tau jau reikia ir jos turi būti teigiamos.

LIŪTAS. Jei turi užduotį, kurią vis atidėlioji - dabar pats metas pasiraitoti rankoves ir ją pagaliau atlikti. Kad ir kaip nesinorėtų, būtent šią savaitę turėsi pakankamai jėgų įveikti visus sunkumus ir blaivaus proto, kad atrastum geriausius sprendimus.

MERGELĖ. Metas atiduoti duoklę karmai. Galbūt tau, tokiai racionaliai ir viską apskaičiuoti mėgstančiai būtybei tai atrodo kiek juokinga, tačiau už gerą atsilyginama dar geresniu. Šią savaitę pamiršk egoizmą ir nusiteik padėti kitiems.

SVARSTYKLĖS. Nereikia niekur skubėti, versdamasi per galvą tikrai nieko nepasieksi, tik dar labiau susipainiosi. Geriau pabūk savo susikurtoje meditacinės ramybės oazėje ir susidėliok aiškų ateities veiksmų planą. Nevargink savęs bendravimu - kitiems atiduoti per daug savo energijos, dėl to vėliau nukenti pati.

SKORPIONAS. Šią savaitę ypatingai daug dėmesio turėtum skirti gyvenimo būdo pokyčiams. Jei kada planavai pradėti viską iš naujo, tai dabar pats geriausias metas atversti naują lapą. Sveikiau maitintis, sportuoti, daugiau laiko skirti sau, išmokti kažką naujo - galimybės neribotos, tik ženk pirmą žingsnį.

ŠAULYS. Daug planų, daug svarstymų, o rezultato nematyti. Šią savaitę turėtum atrasti visus atsakymus į savo klausimus ir aiškiau pamatyti ateities perspektyvas. Nedelsk ir turėdama aiškų planą imkis jo įgyvendinimo.

OŽIARAGIS. Labiau įsiklausyk, ką tau sako kiti. Stebėk, mokykis ir imk pavyzdį! Tavo gyvenime atėjo metas pokyčiams, tačiau šiuo etapu labai svarbu, kaip save pateiksi, kokį savo įvaizdį susikursi. Skirk laiko savianalizei, aiškiai suvok, kokių privalumų turi ir kuriose vietose tau reikėtų pasitempti.

VANDENIS. Poilsis - vienintelis dalykas, kurio tau šiuo metu reikia. Nesiimk naujų darbų, nesiversk per galvą bandydama išspręsti susikaupusias problemas. Kartais verta nieko nedaryti, kad viskas savaime susidėliotų į savas vietas.

ŽUVYS. Atėjo metas pakeisti tau įprastą gyvenimo tvarką, supurtyti savo kasdienybę ir išlipti iš nuobodžios komforto zonos. Atsikelk anksčiau ir pasportuok, atėjusi į darbą maksimaliai atiduok visas savo jėgas, o grįžusi namo pamiršk kompiuterį - skirk laiko tik savo malonumams. Pamatysi, kaip po savaitės viską pradėsi matyti kitomis akimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis