Tokių nuotraukų į Instagramą tikrai nedėsi

Instagramas gali įkvėpti ir... įvaryti visišką neviltį! Tik pažiūrėk, kokios visos tobulos - veidai nugludinti, figūros kaip nulietos. Viena mūsų buvusi kolegė juokaudavo: „Jei bent viena iš 100 nuotraukų tinkama Instagramui, vadinasi diena nusisekė“.

„Tai aš. Tai mano kūnas. Jokių specialių rakursų, jokio apšvietimo, tik aš ir mano kūnas“ - po viena iš nuotraukų rašo blogerė Chessie King. - Prieš kelerius metus nė už ką nebūčiau įkėlusi tokių savo nuotraukų į viešą erdvę. Viskas, kas mane jaudino tuo metu - tai kuo geriau atrodyti, daugiau sportuoti ir skaičiuoti kiekvieną suvalgytą kaloriją“.

Tikriausiai jau supratai, kad Chessie tikslas - parodyti tiesą, besislepiančią už tų nudailintų nuotraukų, kurias dažniausiai matome socialiniuose tinkluose. „Nieko baisaus fotografuotis tokia poza, kurioje tu atrodai gražiau, bet kur kas geriau jaustis komfortiškai be jokio pozavimo, tiesiog būnant pačia savimi. Galiu per kelias sekundes sukurti tobulo kūno įvaizdį ir jaustis puikiai, įsivaizduodama, kad tai tiesa. Bet juk veidrodžio neapgausi“ - mano Chessie.

A post shared by C H E S S I E K I N G (@chessiekingg) on Feb 6, 2018 at 1:03pm PST

Mergina prisipažįsta, kad atrodyti natūraliau ją pastūmėjo ne kas kitas, o Instagrame sekantys gerbėjai ir heiteriai. „Mane erzina žmonės, kurie sako: „Tu pernelyg stora tokiems šortams“. Kuomet buvau lieknesnė, visi kalbėdavo priešingai - jų akimis buvau pernelyg liekna ir nemoteriška. Nesvarbu, kiek sekėjų turi - 23 ar 3 milijonus - niekas neturi teisės tau aiškinti, kaip turi atrodyti“ - sako Chessie ir šiuo klausimu mes su ja tikrai sutinkame.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis