Merginų išpažintys: mistiškiausi nutikimai, kurių iki šiol negaliu paaiškinti

Gyvenimas kartais sukuria mistiškesnį scenarijų nei pats geriausias Halovino režisierius. COSMO skaitytojos pasakoja istorijas, privertusias aiktelėti iš netikėtumo.

Susapnuotas telefono numeris

Susirgau plaučių uždegimu ir atsiguliau į ligoninę. Kaip tik tuo metu ketinome keltis į naują butą. Gulėdama ligoninėje susapnavau atseit naująjį mūsų telefono numerį. Dėl visa pikta atsikėlusi jį užsirašiau. Deja, tikrasis numeris buvo visiškai kitoks. Buvau tą sapną bepamirštanti, bet po pusės metų susipažinau su vaikinu. Jo telefono numeris man pasirodė lyg ir girdėtas. Atsiverčiau užrašų knygutę ir ką gi — tai iš tikrųjų buvo tas sapnuotasis! — Neringa.

Kūdikystės prisiminimai

Švęsdama 16-ąjį gimtadienį susipažinau su vaikinu. Jis man pasirodė labai artimas. Tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio — veikiau dviejų gerų pažįstamų susitikimas. Kiek padraugavę supažindinome ir tėvus. Kaip nustebome sužinoję, jog kadaise mūsų šeimos draugavo, o mudu su Šarūnu popietėmis parpdavome vienoje lovelėje! Kai tėvai išvažiavo gyventi į skirtingus miestus, mes dar buvome pernelyg maži, tad nieko ir neprisiminėme. Dabar esame susituokę, auginame 3 metų dukrą. Jai būtinai papasakosime mūsų pažinties istoriją, — Aušra.

Šuniška ištikimybė

Kai buvau maža, tėvai nusipirko mažą mielą juodą kalytę, vardu Lota. Ji tapo tarsi mūsų šeimos narė. Praėjus 9 metams Lota ėmė keistai elgtis — laižyti mamai riešus. Tai truko maždaug pusmetį. Lota ėmė keistis, tapo vangi, liūdna, pradėjo lakti daug vandens ir labai sulyso — susirgo diabetu. Kai kalytė nugaišo, sužinojau, jog mano mama yra sirgusi diabetu, kuris galėjo atsinaujinti. Tačiau mamos sveikata netgi pagerėjo! Nejaugi iš tiesų Lota išlaižė jos ligą? — Ieva.

Susapnuotas radinys

Kartą dingo man brangi apyrankė. Naktį susapnavau, jog ji po kilimu. Rytą juokdamasi pasakojau draugei sapną ir kilstelėjau kilimą, kur ji neva turėjo gulėti. Apyrankė iš tikrųjų buvo ten! — Indrė.

Susidvejinęs tėtis

Mano mamai tada buvo septyneri. Naktį ji panoro gerti ir jau buvo bežadinanti savo mamą, tačiau išvydo virtuvėje tėtį — jis rūkė ir atrodė labai susirūpinęs. Eidama pro tėvų kambarį mama dirstelėjo į jų lovą ir nustėro: šiedu kuo ramiausiai miegojo! Po kelių dienų jos tėtis išėjo į karą ir netrukus žuvo. Mama iki šiol tiki, jog tas nutikimas buvo įspėjimas apie gresiančią nelaimę, — Genovaitė.

Paslaptingas geradaris

Užsisvajojusi bandžiau pereiti vieną nejudrią gatvelę — per dieną ja pravažiuoja vos kelios mašinos. Žinoma, neapsidairiau. Staiga kažkas šūktelėjo: “Atsisuk!” Atsigręžusi išvydau į mane lekiant automobilį. Akimirksniu užšokau ant šaligatvio. Širdis vis dar daužėsi, o aš ėmiau dairytis mane įspėjusio geradario. Tačiau aplink nebuvo nė gyvos dvasios, — Donata iš Kėdainių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis