Gegužės COSMOPOLITAN kino vakare – komedija AŠ GRAŽI

Gegužės 10 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – visoms gražuolėms skirtos komedijos AŠ GRAŽI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Gegužės 10 d. (ketvirtadienį):

18.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
20.30 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
20.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.30 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.20 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.55 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo AŠ GRAŽI seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK GROŽIO KOMEDIJĄ

AŠ GRAŽI – komedija apie moterišką orumą ir apie tai, kaip pasitikėjimas savimi keičia viską!

Režisieriai Abbė Kohn ir Marcas Silversteinas, sėkmingų romantinių filmų ir komedijų „Meilės priesaika“, „Jis ne tau“, „Dar nebučiuota“, „Gidas vienišiams“ autorių duetas, vėl ėmėsi bendro darbo. Rezultatas nudžiugins tiek moteris, tiek vyrus!

Komiškais vaidmenimis išgarsėjusi aktorė Amy Schumer vaidina nuolat grožio besivaikančią niujorkietę vardu Renė. Jos gyvenimas – nuolatiniai bandymai laikytis dietos arba užsiimti treniruotėmis. „Bandymas užskaitytas“, – greičiausiai taip pamanė visagalis likimas ir vieną dieną švysteli ją nuo treniruoklio. Mergina krenta, stipriai susitrenkia galvą ir atsikvošėjusi pastebi, kad... yra neprilygstama gražuolė! Tarsi iš naujo gimusi! Kaip niekada iki tol Renė užtikrintai „kabina“ vaikinus, dalyvauja bikinių konkurse ir netgi nepasikuklina užsukti į modelių agentūrą pas... Naomi Campbell!

Tik mažytė problema — kitų žmonių akyse ji nei trupučio nepasikeitė. Išoriškai. O viduje? Gal pasitikėjimas savimi iš tikrųjų pakeitė merginą? Su neprilygstamąja Amy Schumer komedijoje taip pat nusifilmavo Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“, „Liūdnasis valentinadienis“), modelis ir aktorė Emily Ratajkowski, pasauliniai supermodeliai Lauren Hutton ir – o taip! – pati Naomi Campbell!

Labai graži komedija apie grožį ir pasitikėjimą savimi AŠ GRAŽI į Lietuvos kino teatrus atkeliauja gegužės 11 d., tad gegužės 10 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji anksčiau nei kiti!

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie gegužės COSMO kino vakarą – www.forumcinemas.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis