Su turtingais tėtušiais laiką leidžianti mergina atvirai papasakojo, koks jos gyvenimas

Sara-Kate neplanavo tapti mergina už pinigus, bet... kas gi tai planuoja? Pirmasis pasimatymas baigėsi netikėtai dosnia suma, tad ji užkibo.

Studijuodama universitete, Sarah-Kate nusprendė atsisiųsti populiarią pažinčių programėlę, kurios pagalba turtingi tėtušiai gali nesunkiai susirasti jaunas, žavingas merginas. Be abejonės, ne už dyką - juk jaunystė ir grožis kainuoja!

Pirmasis susitikimas Sarą nustebino - viskas vyko natūraliai, tarsi tai tebūtų paprastas pasimatymas. „Šiek tiek išgėrėme ir pavakarieniavome, - portalui INSIDER pasakojo mergina. - Tuomet jis parvežė mane iki namų ir tarė: „Nuostabiai praleidau laiką. Ar 500$ skamba gerai?“ Net nenutuokiau, kad mes kalbame apie tokius didelius pinigus. Tą kartą pagalvojau „Vau, tai buvo paprasta!“ ir nuo tada užkibau.

Tokios merginos kaip Sara vadinamos „sugar babies“. Galėtume tai prilyginti prostitucijai, bet... Viskas ne visai taip. Saros klientai - vyresnio amžiaus ir būtinai pasiturintys vyrai, pasirengę atsidėkoti pinigais ar dovanėlėmis už kartu praleidžiamą laiką. Kad būtų aiškiau, pabrėšime - šios dovanėlės tikrai ne iš pigiųjų: pirmos klasės bilietai kelionėms, prabangios SPA procedūros, dizainerių kurti drabužiai ir t.t. „Vyrai moka už kartu praleistą laiką, o ne už seksualines paslaugas. - tikina Sara. - Su kai kuriais klientais viskas ir baigiasi vienu pasimatymu, su kitais santykiai perauga į romanus ar ilgalaikes draugystes“.

Saros-Kate tėtušių sąrašas netrumpas. Mergina prisipažįsta visuomet labiau mėgusi vyresnio amžiaus vyrus, tas šis variantas jai pasirodė tiesiog tobulas. „Turėjau darbą, bet pradėjusi susitikinėti su tėtušiais, jį iš karto mečiau. Grįžau iš savaitę trukusios kelionės po Naująjį Orleaną ir gavau 5000$ čekį. Tuomet pagalvojau, o kam man tas darbas?“ - pasakoja Sara.

Pabaigusi universitetą Bostone, mergina persikraustė į Niujorką - miestą, kuriame atsiveria naujos galimybės. Čia jos jau laukė naujas tėtušis, pasirengęs mokėti 4000$ per mėnesį tam, kad savaitgaliais Sara galėtų leisti laiką būtent su juo. „Mes eidavome į muziejus, vakarieniaudavome kartu. Tad palaipsniui tarp mūsų atsirado ir intymus artumas“ - pasakoja mergina ir pabrėžia, kad tikrai ne su visais vyrais pasimatymai baigiasi būtent taip.

Nuo tos dienos, kai Sara pirmą kartą nuėjo į pasimatymą su turtingu tėtušiu, praėjo jau penkeri metai. Dabar visa tai jau praeitis. „Kai žvelgiu atgal, suprantu, kokia bejėgė buvau tuo metu. Dabar man viso to nebereikia. Aš radau veiklą, kuri man teikia malonumą, - pasakoja Sara, rašanti knygą apie savo patirtį šioje srityje. - Tai buvo geriausia patirtis mano gyvenime, suteikusi galimybę atrasti save ir suprasti, ką noriu veikti ateityje“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis