Kai ši mergina pastojo, visi gydytojai buvo šokiruoti tikrosios tiesos apie jos vaikus

Kadaise tokių vaikų kaip Josephine Myrtle Corbin tiesiog atsikratydavo - jie buvo laikomi prakeiktaisiais ar apsėstaisiais. Šiais laikais visi puikiai suprantame, kad prakeiksmai ir apsėdimai čia niekuo dėti...


Anksčiau bet kokie apsigimimai ar išvaizdos nukrypimai nuo normos buvo laikomi apsėdimo ženklu. Tik pagalvok, juk net ir moterų menstruacijos buvo laikomos savotišku prakeiksmu, todėl tomis dienomis joms tekdavo tūnoti užsidarius nuo visuomenės, neduok Dieve ką nors užkrės. Ką tuomet galima kalbėti apie mergaitę, kuri gimė su keturiomis kojomis...


Vida Press

Tais metais, kuomet gimė Josephine Myrtle Corbin, vieninteliu išsigelbėjimu jai buvo dirbti cirke. Būtent ten visą savo gyvenimą ir praleido mūsų straipsnio herojė, įprastai vadinta tiesiog „keturkoje moterimi“. Savaime suprantama, dvi mažesniosios kojos priklausė visai ne Myrtle, tiesiog tais laikais apie parazitinius dvynius dar nebuvo girdėta.


Parazitiniai dvyniai atsiranda kuomet embrionai vystosi normaliai, tačiau laiku neatsiskiria. Vienas iš dvynių pradeda dominuoti, o kito vystymasis sustoja. Myrtle atveju prie jos kūno prisitvirtino neišsivysčiusios dvynės apatinės galūnės ir urogenitalinė sistema.


Nuo trylikos metų mergaitė buvo priversta dalyvauti itin populiariuose „cirko keistuolių“ pasirodymuose. Pasižiūrėti į neeilinius žmones susirinkdavo masės žmonių, o Myrtle pasirodymas buvo toks populiarus, kad konkuruojantys cirkai pradėjo skleisti žinią, esą keturkojė mergaitė tėra akių dūmimas ir apgaulė.


Galbūt kiti tokios gyvenimo neteisybės tiesiog nebūtų galėję pakelti, bet Myrtle visuomet mokėjo džiaugtis gyvenimu ir stengėsi optimistiškai žiūrėti į esamą situaciją. Gydytojai reguliariai atlikdavo įvairius tyrimus ir bandė suvokti šį „gamtos nesusipratimą“. Fiziškai mergina buvo stipri ir sveika, bet vaikščioti iš esmės galėjo tik viena koja, mat dvi parazitinio dvynio kojos buvo pernelyg trumpos (nors ji galėjo jas valdyti ir judinti), o dešinioji pačios Myrtle koja buvo deformuota.


Vida Press

Vis tik didžiausias netikėtumas laukė ateityje: 19-metė Myrtle ištekėjo už gydytojo ir pagimdė penkis vaikus: vieną sūnų bei keturias dukteris. Visi vaikai gimė sveiki ir stiprūs. O pati keturkojė moteris mirė sulaukusi 60 metų, apsupta didelio draugų rato ir visų savo vaikų bei būrio anūkų.


Myrtle išgarsėjo ne tiek dėl keturių savo kojų, kiek dėl neįprastų aplinkybių gimdymo metu. Kalbama, kad tik du vaikus iš tiesų pagimė pati Myrtle, o fiziologiškai likusių trijų vaikų mama - jos parazitinė dvynė. Kaip ten bebūtų, nepaisant gyvenimo iššūkio būti kitokia, Myrtle pragyveno gana ilgą ir laimingą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis