SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 14 - 20 d.

Nori sužinoti, kokių staigmenų žvaigždės tau paruošė šiai savaitei? Tuomet skaityk mūsų parengtą savaitės horoskopą!

AVINAS.

Artimiausias septynias dienas Avino Zodiako ženklo atstovams patariama nedaryti skubotų išvadų, net jeigu tau jos atrodo akivaizdžios. Kiekvieną situaciją įvertink iš visų pusių, nes neteisingi sprendimai gali turėti nemalonias pasekmes. Ypatingai rink žodžius, sakomus savo antrajai pusei. Juk ir pati žinai, kokia tiesmuka kartais gali būti.

JAUTIS.

Į tavo ženklą žengia jaunatis. Tai reiškia, kad dabar ne pats tinkamiausias metas imtis svarbių darbų ir priiminėti atsakingus sprendimus. Įžvelk ir gerąją pusę: jei tik gali nieko nedaryti, tai ir nedaryk. Tiesiog plauk pasroviui ir ilsėkis!

DVYNIAI.

Artimiausią savaitę nebijok iššūkių ir nesklandumų, bandančių pakišti tau koją. Į viską žiūrėk ramiai ir šaltu protu, sprendimus priimk nesikarščiuodama, o iš išskaičiavimo, gerai suprasdama galutinį savo tikslą. Ko jau ko, o proto ir gudrumo tau niekada netrūko - pasinaudok šiomis savybėmis!

VĖŽYS.

Šią savaitę būsi veikiama Veneros, tad nieko nuostabaus, jeigu racionalus protas atsitrauks į šalį ir užleis vietą emocijoms. Pasinaudok tuo santykių srityje, o nuo darbų šiek tiek atsiribok - skraidant padebesiuose išlaikyti tempą nelabai paprasta.

LIŪTAS.

Šią savaitę turi klausyti tik savo pačios širdies balso ir intuicijos. Gali kilti įvairių minčių apie kardinalius pokyčius gyvenime, tačiau garsiai apie tai geriau nekalbėti, nes aplinkinių nuomonės greitai viską sujauks.

MERGELĖ.

Panašu, kad energingoji ir amžinai veikloje paskendusi Mergelė šiek tiek išsikvėpė. Atsipalaiduoti dar ne metas, tad junk maksimalią pavarą ir į priekį! Prisiverk padaryti tai, ką ilgai atidėliojai ir nepamiršk - kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji.

SVARSTYKLĖS.

Šią savaitę geriausias metas atrasti harmoniją, kurios tau taip trūksta. Pabūk egoistė ir skirk daugiau laiko sau. Atsiribok nuo aplinkinių ir pasimėgauk vienatve. Darbai ir draugai tikrai niekur nepabėgs, o pervargus surankioti save iš naujo gali būti tikrai nelengva.

SKORPIONAS.

Kas gi išspręs visas problemas, jei ne tu? Šią savaitę tavo loginis mąstymas bus itin aštrus, tad drąsiai imkis net ir sudėtingiausių projektų. Tai gali nutiesti tau naujus kelius į ateitį.

ŠAULYS.

Kartais gyvenime reikia duoti, kad gautum atgalios. Tad šią savaitę tam tobulas metas. Skirk laiko savo artimisiems, susimatyk su senai nematytais draugais. Kartais dėmesys - geriausia dovana, kurią gali padaryti tam, kuris jaučiasi vienišas.

OŽIARAGIS.

Nustok save varžiusi. Dabar yra idealus metas atsipalaiduoti ir įkvėpti pilna krūtine. Visą savaitę turėtum skirti aktyviam laisvalaikiui ir naujiems potyriams. Beje, atrasdama naujus dalykus gali atrasti ir kai ką labai netikėto, pavyzdžiui... tikrąją meilę.

VANDENIS.

Marsas į tavo Zodiako ženklą įžengs gegužės 16 dieną. Ši planeta nėra labai draugiška - skatina agresyvumą ir norą priešintis, tuo pačiu suteikia ryžto ir atkaklumo. Tad santykiuose stenkis daugiau laviruoti ir nepasiduoti Marso įtakai, o darbuose išnaudok atsiradusią energiją naujų ambicijų įgyvendinimui.

ŽUVYS.

Žvaigždės tau gali atsiųsti žmogų iš praeities. Ir visai nesvarbu, ar tas susitikimas tau bus malonus - jis reikalingas tam, kad savo gyvenime pagaliau galėtum sudėti visus taškus ant „i“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis