Žmona pagal Zodiako ženklą: su kuria vyrams gyventi lengviausia

(7)

Vyrai neabejotinai pasakytų, kad su visomis moterimis gyventi sunku. Vis dėl to su kai kuriomis šiek tiek sunkiau...

12 vieta - Skorpionas.


Neįtikėtinai patraukli, velniškai protinga ir neabejotinai galinti puikiai gyventi ir be vyro. Vesti Skorpionę - vadinasi pasmerkti save amžinoms meilės kančioms ir vergystei. Bet net ir vergauti šalia tokios divos gali būti malonu.


11 vieta - Žuvys.


Glaustosi, murkia, dovanoja švelnumą ir ramybę - ši moteris tikra katė. Bet juk tu puikiai žinai kitą kačių pusę - vaikšto tik ten, kur nori ir tada, kada nori. Mėgstantiems vadovauti tikrai netiks.


10 vieta - Liūtas.


Prie spindesio ir prabangos greitai priprantama, o ši moteris būtent tokia ir yra. Neduok Dieve vieną dieną liksi ant ledo (o Liūtė esant reikalui išeis ilgai nedvejodama) - antros tokios niekada neberasi. Visą gyvenimą būsi pasmerktas gyventi prisiminimais apie tą vienintelę tobulybę.


9 vieta - Šaulys.


Gyvenimas su ja tikrai bus geresnis, nei be jos. Ši moteris iš kiekvieno vyro gali nulipdyti aukso luitą! Tik gyventi teks griežtai pagal jos taisykles. Visada!


8 vieta - Dvyniai.


Apie geresnę moterį tu net slapčia nepasvajotum. Koks rūpestingumas, koks supratingumas ir atsidavimas... Tik viena bėda - niekada nežinai, kas sukasi tos moters galvoje. Geriau neprisidirbk, nes ji permato tave kiaurai ir tikrai ras patį skaudžiausią būdą atkeršyti.


7 vieta - Avinas.


Ši moteris unikali - įdomi, pasitikinti savimi, mokanti įkvėpti ir nukreipti vyrą tinkama linkme. Nieko nuostabaus, kad vedusiems Avino ženklo moterį ima neįtikėtinai sektis visose srityse. Tačiau teks susitaikyti su tuo, kad ši moteris kaip vulkanas - gali išsiveržti bet kurią minutę.


6 vieta - Svarstyklės.


Galima sakyti, tau labai pasisekė jei užkariavai šios moters širdį - dėmesio jai tikrai netrūksta, tad lengvai pasiduoti meilei ji nėra linkusi. Gyvenimas su ja niekuomet nebus nuobodus. Būk ramus, „dramų karalienė“ tuo tikrai pasirūpins.


5 vieta - Mergelė.


Viskas bus sutvarkyta ir padaryta - pedantiškoji Mergelė tuo pasirūpins tau net nespėjus prasižioti. Bet gi atsipeikėjęs po daugybės metų gali pastebėti, kad pats nieko taip ir nepasiekei - viską už tave padarė žmona. Gal ir neblogai, m?


4 vieta - Jautis.


Su šia moterimi galima nugyventi visą gyvenimą. Ji atsakinga, labai racionali ir nelinkusi kelti dramų lygioje vietoje. Bet kartais gali pasirodyti, kad daugybę metų gyvendamas su moterimi, iš tiesų gyvenai vienas.


3 vieta - Ožiaragis.


Moteris, kuri tikrai žino šeimyninės laimės paslaptį. Elementaru: idealus vyras turi vesti idealią moterį! Taigi išteka šios damos gerai viską apsvarsčiusios, o ne pametusios galvą iš meilės. Tad būk tikras - jeigu Ožiaragė tave pasirinko, esi tikrai neeilinis.


2 vieta - Vandenis.


Jeigu visada esi pirmas - ko tuomet gyvenime galima siekti? Tokiu požiūriu šeimoje vadovaujasi Vandenės ir dažnai užleidžia vietą savo antrosioms pusėms. Ši taktika labai pasiteisina! Bet nepamiršk, ji leidžia tau būti šeimos galva, bet meistriškai tą galvą sukinėja.


1 vieta - Vėžys.


Įkalbėti ją santuokai ne taip jau paprasta, bet jeigu Vėžio ženklo moteris pasakė TAIP, būk tikras - padarys viską, kad santuoka būtų laiminga. Nes šeima - tai viskas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis