SAVAITĖS HOROSKOPAS: gegužės 21-27 d.

Smalsu, ką gi šiai savaitei tau parengė žvaigždės? Dvynių ženklo atstovės gali atsipalaiduoti - ateina gerasis periodas, o Žuvytėms pats metas keisti gyvenimą. Paskaityk, ką savaitės horoskopas žada tavo Zodiako ženklui.

AVINAS.

Gimusiems po Avino ženklu šią savaitę rekomenduojama nusiteikti aktyvesnei veiklai. Dabar pats metas susiimti ir pabaigti viską, ką taip ilgai atidėliojai. Pamatysi, kaip palengvės, kai pagaliau padėsi tašką ties neužbaigtais reikalais.

JAUTIS.

Šią savaitę Jaučio ženklo atstovus stipriai veiks Merkurijus. Ši planeta skatins tave veikti ir spręsti problemas, pasitelkiant visas įmanomas priemones. Tad dabar kaip niekada tinkamas laikas padaryti visus nemaloniausius darbus. Bet per daug neįsijausk - jėgų tau dar prireiks.

DVYNIAI.

Nuo gegužės 21 dienos tavo Zodiako ženklą globos Saulės planeta. Ką tai reiškia? Ateina gerasis periodas! Tad nesnausk ir ambicingai ženk į priekį - dabar tinkamas metas priimti svarbius sprendimus dėl savo ateities ir išbandyti laimę. Blogiau nebus, tad verta rizikuoti.

VĖŽYS.

Šio Zodiako ženklo atstovams artimiausias septynias dienas reikėtų tyliai ir ramiai patūnoti po savo kiautu. Nesivelk į diskusijas, atsilaikyk prieš įvairias provokacijas. Tokios situacijos gali tave giliai įklampinti, tad geriau palinksėk galva ir praleisk viską pro ausis.

LIŪTAS.

Panašu, kad gali pasitaikyti progų sublizgėti ir pademonstruoti savo sugebėjimus. Jei bus proga pasireikšti - taip ir padaryk, nesikuklindama ir nenuvertindama savo žinių. Niekada nežinai, kur gali nuvesti vienas vienintelis pokalbis su netikėtai sutiktu nepažįstamuoju ar nepažįstamąja.

MERGELĖ.

Tu visuomet labai pareigingai darai tai, ką privalai daryti. Bet ar kada susimąstei, kad galbūt kitas gyvenimo kelias tau atneštų daugiau laimės? Šią savaitę žvaigždės tau rekomenduoja atsiriboti nuo materialinio išskaičiavimo ir pabandyti bent įsivaizduoti, ką kito galėtum veikti. Gal metas pokyčiams?

SVARSTYKLĖS.

Išvesti tave iš kantrybės nėra paprasta, bet šią savaitę norinčių tai padaryti gali netrūkti. Atsitrauk atgalios ir nesivelk į konfliktus. Laikykis pozicijos "duok kvailiui kelią" ir ji turėtų pasiteisinti visu 100 procentų. Visi nesklandumai turėtų išsispręsti savaime, o tu sutaupysi nemažai nervų.

SKORPIONAS.

Metas atsisukti atgal ir pažvelgti į savo praeitį. Praeities įvykiai ar senai pamiršti pažįstami gali suvaidinti esminį vaidmenį tavo dabartiniame gyvenime. Tad nedėk taško ir jei senos istorijos pradės lįsti į paviršių, pasinaudok jomis.

ŠAULYS.

Žinai tą jausmą, kuomet atostogų metu pajunti visišką išlaisvėjimą ir norą keisti viską iš pagrindų? Šią savaitę būtent tai tau ir reikėtų padaryti - skirti visus vakarus tik savo malonumui, įkvėpti tikrojo gyvenimo! O reikiami atsakymai į klausimą dėl tavo ateities ateis savaime. Nebijok keistis ir keisti savo likimo - viskas visuomet išeina tik į gerą.

OŽIARAGIS.

Nepamiršk, ant dviejų kėdžių tuo pačiu metu neprisėsi, o ant vienos gali įsipatoginti netgi labai puikiai. Tad jeigu šią savaitę atsiras naujų pasiūlymų ir galimybių rinktis,- nesiblaškyk ir nebandyk gauti visko vienu metu. Taip tik nudegsi ir liksi be nieko!

VANDENIS.

Kai reikia rinktis tarp praeities ir ateities, gali būti tikrai nelengva. Mūsų patarimas tau: jei praeitis tave pasivys, prisimink visus tuometinius išgyvenimus ir minusus. Juk dažniausiai iš savo gyvenimo kažką išbraukiame ne be priežasties. Ar tikrai nori vėl bristi į tą pačią upę?

ŽUVYS.

Plaukti pasroviui patogu, tačiau ilgainiui pasidaro velniškai nuobodu. Dabartiniame etape tavo gyvenimui reikia ryškaus impulso, paskatinsiančio pokyčiams. Nelauk, kol gyvenimas pasiūlys tau naują scenarijų (jis gali būti tikrai ne pats geriausias) ir inicijuok pokyčius pati. Ženk bent jau pirmąjį žingsnį, o toliau viskas pradės klotis savaime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis