COSMOPOLITAN kino vakare – filmas KOL DAR NEATĖJO AUDRA

Gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – pagal tikrą istoriją pastatytos jausmingos istorijos KOL DAR NEATĖJO AUDRA premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Gegužės 31 d. (ketvirtadienį):

18.15 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
20.50 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
18.00 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.00 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.35 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo KOL DAR NEATĖJO AUDRA seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK JAUSMINGĄ ISTORIJĄ

KOL DAR NEATĖJO AUDRA – pagal tikrus faktus pastatytas filmas, kurį sukūrė „Everesto“ režisierius Baltasaras Kormakuras kartu su nuostabiai Holivudo aktorių pora – Shailene Woodley ir Samas Claflinas, dar kartą įrodydami, kad žmogaus valia ir meilė stipresnės už bet kokią stichiją.

Banglentininkė Tamė ir jūreivis Ričardas (aktoriai Shailene Woodley ir Sam‘as Claflin‘as) susipažino 1983-ųjų vasarą Prancūzijos Polinezijos saloje Taityje – Ramiojo vandenyno pietuose esančiame vandens ir nuotykių mėgėjų rojuje. Jaunuoliai iš karto krito vienas kitam į akį, o netrukus nutarė kartu leistis į gyvenimo kelionę: Ričardo jachta nuplaukti į Kaliforniją, esančią už daugiau nei 6000 kilometrų. Spalio mėnesį, artėjant vasarai Pietų pusrutulyje, įsimylėjėliai pakėlė bures.

Kelionės pradžia buvo panaši į pasaką: palankus vėjas, maloni šiluma ir niekieno netrukdoma vienatvė neaprėpiamose vandens platybėse. Tačiau Tamė ir Ričardas net nenutuokė, kad plaukia tiesiai į besiformuojantį uraganą „Reimondas“, tais metais tapusį vienu galingiausių uraganų istorijoje. Patyrę triuškinančią gamtos jėgą, jaunuoliai tik per stebuklą liko gyvi – Ričardui lūžo keli šonkauliai ir koja, o Tamė apskritai atsipirko vos keliais nubrozdinimais ir sumušimais. Vis tik situacija atrodė beviltiška: jachta suniokota beveik nepataisomai, radijas – taip pat, maisto ir vandens atsargų beveik nelikę, o iki artimiausios sausumos – Havajų – bent pora tūkstančių kilometrų. Tačiau Tamė nusprendė nepasiduoti.

Jaudinanti ir kvapą gniaužianti istorija apie drąsą, pasiaukojimą bei meilę „Kol dar neatėjo audra“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja birželio 1 d., tad kalendorinės vasaros išvakarėse, gegužės 31 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji anksčiau nei kiti!

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie vasaros pradžios COSMO kino vakarą – http://www.forumcinemas.lt/Event/306323/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis