Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Kalendorinė vasara jau beveik atėjo, o mes skubame dalintis karštuoju Birželio mėnesio horoskopu! Paskaityk, ką žvaigždės žada tavo Zodiako ženklui.

DVYNIAI 05 22 - 06 20

Tavo mėnuo. Ši vasara bus epinė. Jei tik mėnesio pradžioje realiai įvertinsi savo finansines galimybes. 13 dieną prasidės jaunatis ir… sukels tau niežulį. Niežulį keliauti. Įtrauk į savo planus ir senus bičiulius. Flirto fronte jausmų nevaržyk apie 21-ąją, kai Venera atsidurs tiesiai prieš Marsą. TAVO METAI. Ko gi taip skubi! Suprantame, tavo smegenys dirba šviesos greičiu, tačiau dabar laikas sulėtėti ir mąstyti strategiškai. Ypač apie darbą. Karšto romano tikėkis liepą, o svarbaus proveržio – lapkritį.

JEI DVYNIAI - TAVO VAIKINAS: Tavo žmogus kaip vijurkas. Jam patinka būti užimtam, ypač kai šalia esi tu. Palaikyk jam draugiją – kartu aplankysite daugybę fantastiškų vietų.

VĖŽYS 06 21 – 07 22

Atidėk į šalį erotinius romaniūkščius, nes kur kas audringesnis romanas šviečia tikrovėje. Ganėtinai ilgai laukei, tad nebijok pirma žengti žingsnio. Birželio 12-ąją į tavo ženklą įriedės iškalbingasis Merkurijus ir apdovanos tave nepaprasta įtaiga. Jausmams ir emocijoms rodyti palankiausia birželio 27-oji.

JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: ohohooo! Šį mėnesį jis bus itin iškalbingas ir atviras, tad tikėkis daug jausmingų prisipažinimų.

LIŪTAS 07 23 – 08 22

Tavo aura trauks kaip magnetas! Visi bursis aplink tave nelyginant drugeliai aplink šviestuvą. Birželio 13-ąją į tavo ženklą atkeliaus Meilės planeta Venera – taip nutinka tik kartą per metus, tad iki pat liepos 9-osios tavo seksualinis gyvenimas virte virs. Mėnesiui baigiantis palepink save kokiu nors pirkiniu. Meilės reikalai turėtų slysti kaip per sviestą.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis norės kuo daugiau laiko leisti su kompanija mieste. Jei pasijusi apleista, pasikalbėk su juo.

MERGELĖ 08 23 – 09 22

Brangioji, tavęs laukia kažkas labai labai gero. Maždaug aukso puodo gerumo. Pagaliau tavo darbas ir pastangos turėtų atverti puikių galimybių – to tikėtis realiausia įpusėjus birželiui. Gerai viską apsvarstyk, kad išsirinktum tai, kas naudingiausia. O tada leiskis į kelionę su draugėmis. Jausmus atverti geriausia birželio 27-ąją.

JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jo laukia kažkokios nemenkos pergalės. Nepamiršk jo pagirti, kai tai įvyks!

SVARSTYKLĖS 09 23 – 10 22

Išsitrauk savo slaptų norų sąrašą. Laikas keliauti, tad nedelsk, keliauk tyrinėti vietų, kuriose dar nebuvai. Birželio pradžioje sulauk itin gerų žinių iš darbo, o tada jau galėsi švęsti. Didžiausias tavo turtas – draugų ir šeimos parama. Turi dėl daug ko jiems būti dėkinga – gal birželio pabaigoje pakviesk juos vakarienės?

JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis akivaizdžiai iš- troškęs pokyčių. Padėk jam įgyvendinti šiuos norus!

SKORPIONAS 10 23 – 11 21

Visa, kas išsibarstę, pradeda telktis. Tai bus aiškumo ir koncentracijos mėnuo. Būtų nuostabu kur nors ištrūkti, nes antroje mėnesio pusėje norėsis permainų. Gerų naujienų tikėkis 21 dieną. Jei asmeniniai reikalai vis dar pašliję, tvarkyk juos birželio pabaigoje, kai atkaklusis Marsas 26 dieną pajudės atbulomis.

JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: yra tikimybė, kad jam reikės pabūti vienam, tačiau nesisielok, jis grįš.

ŽUVYS 02 19 – 03 20

Sveika, deive! Tavęs laukia aukščiausia įtampa pulsuojantis mėnuo. Nesidrovėk ir spindėk, ypač birželio 5-ąją. Būsi populiari ir mėgstama, o tai savo ruožtu sustiprins pasitikėjimą savimi ir įkvėps. Antroje mėnesio pusėje gali kilti problemų darbe. Užuot ieškojusi kaltų, pasistenk nukreipti įvykius sau palankia kryptimi.

JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: tu jau atrakinai jo širdį. Nusiteik romantinės komedijos siužetą primenančiai vasarai.

ŠAULYS 11 22 – 12 21

Į tave kėsinasi šiltojo sezono karštinė – norėsi atsipalaiduoti ir linksmintis. Štai ir skelbiame vasarą – flirto sezono pradžią! Ypač sužibės vienas gerbėjas birželio viduryje. Tik prieš pasiduodama ir atsiduodama, įsitikink, kad jūs vienas kitam tinkate. Nuo 26-osios, kai Marsas pajudės atbulomis, gali tekti permąstyti bendravimą, tad būk lankstesnė.

JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis dega noru glamonėtis ir glaustytis. Pasirenk būti rimtai merginama!

AVINAS 03 21 – 04 19

Oi tu, barbe devyndarbe... Mėgini aprėpti tai, kas neaprėpiama, tad birželio pradžioje, apie 5 dieną, gali priimti neteisingą sprendimą. 21-ąją į tavo namų zoną atkeliaus Saulė, tad jei mąstai apie persikėlimą, dabar labai palanku tai padaryti. Birželio 26-ąją tavo valdovas Marsas pajudės atbulomis – metas atsisėsti ir ramiai pagalvoti apie tikslus.

JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis užsikasęs iki ausų ir jaučiasi kaip į pelkę įklimpęs. Jam tikrai praverstų tavo išmintingi žodžiai.

OŽIARAGIS 12 22 –01 19

Kliūčių ruožas baigėsi, prasidėjo stabili vasara! Birželio pradžioje pagaliau atsikratysi to kažko, kas tau kėlė begalinį stresą. Vadinasi, galėsi ramiai mėgautis saule, šiluma ir pramogauti. Birželio 21-ąją į tavo partnerystės zoną įšvytruos Saulė, taigi vienišausi neilgai... Ypač žavesį spinduliuosi per pilnatį, 27 dieną.

JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: birželio pradžioje jo elgesys kels įtarimų, nes jis tai bus dėmesingas, tai šaltas kaip ledas. Tačiau artėjant liepai turėtų būti vis geryn ir geryn.

JAUTIS 04 20 – 05 21

Ruoškis – laukia poookyčių! Jei įsižiūrėjai į mielą vaikiną, neskubėk – visiškai įmanoma, kad jis ne toks, koks atrodo esąs. Birželio 13-ąją į tavo namų zoną atkeliauja tavo valdovė Venera. Metas atsipalaiduoti ir iškelti vakarėlį draugams. Jaukūs namai padės birželio pabaigoje ramiau išgyventi audras darbe.

JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus atviras, tačiau drauge baikštus. Būk išmintinga viliodama jį į bendrus nuotykius.

VANDENIS 01 20 – 02 18

Tavo instinktai veikia labai teisingai, tad pasikliauk jais! Birželio 13-ąją prasidėjusi jaunatis aprėps tavo meilės ir geros savijautos zoną. Jei kam nors esi neabejinga, drąsiai rodyk iniciatyvą. Mėnesio pabaigoje Marsas pajudės atbulomis, vadinasi, gali drąsiai imtis karjeros pokyčių.

JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: tegyvuoja meilė! Nusiteik jausmų antplū- džiui – šį mėnesį tavo mieliausias bus itin švelnus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis