10 filmų, kuriuos verta pamatyti kiekvienai moteriai

Vakarą ketini leisti namuose? Tuomet siūlome tau pasidaryti puodelį karštos arbatos, šiltai susisukti į jaukų pledą ir... Atsisiųsti gerą filmą! Mes rekomenduojame 10 variantų, o iš tavęs komentaruose taip pat laukiame pasiūlymų.

„Murielės vestuvės“ (Muriel‘s Wedding)

Originali australų komedija, kuri atgaivina nuo visų banalių romantinių komedijų su kuriomis užaugome. Murielė - antsvorio turinti atstumtoji, kurios viso gyvenimo svajonė - susituokti, bet... Ji subręsta ir suvokia, jog ją labiau domina tai, kaip pamilti save, o ne kaip rasti kažką, kas ją mylėtų.

„Tokie mes buvome” (The Way We Were)

Pretenzinga, sąžininga, šiek tiek per daug įsitempusi ir ne itin graži mergina įsimyli iš dalies tingų ir labai gražų vaikiną. Jis taip pat ją pamilsta, bet... visa tai neišvengiamai sugriūva, nes ji nori padaryti pasaulį geresnį, o jam pasaulis tinka toks, koks yra. Tai filmas, kuriame praliejama labai daug saldžiai karčių ašarų.

„Kasablanka” (Casablanca)

Galbūt tavo gyvenime ateis laikas, kai mylėsi du vyrus. Vieną iš jų mylėsi vidutiniškai, bet kitą - tikrai labai stipriai. Tačiau kartais reikia pasilikti su pirmuoju, nepaisant didžiulės meilės kitam, nes pirmajai meilei reikia tavo palaikymo bandant sustabdyti Antrąjį Pasaulinį karą.

„Ugnies ežeras” (Lake of Fire)

Iš esmės negalima susidaryti nuomonės apie abortą nepamačius šio dokumentinio filmo. Tai filmas, kurį tikrai sunku, tačiau būtina pamatyti.

„Vėjo nublokšti” (Gone With The Wind)

Mes švaistome laiką sekdami paskui žmones, kurie nė kiek nepanašūs į mus - Scarlett praleidžia visą gyvenimą sekdama paskui blankų, nedrąsų vyrą Ashley ir visai nekreipdama dėmesio į mielą nenaudėlį Rhett, kuris yra toks pat manipuliuojantis blogiukas kaip ir ji ir matyt tinkamiausias variantas jai. Pagaliau jai tai supratus, Rhett jau nebėra gyvųjų tarpe.

„Tutsi“ (Tootsie)

Pagrindinis veikėjas kaprizingas, nejautrus, bedarbis aktorius Dustinas Hoffmanas, apsimetantis moterimi, kad gautų rolę muilo operoje. Jis įrodo, kaip sunku būti moterimi, pradeda kovoti prieš vulgarumą savo darbo aplinkoje ir į moterų gyvenimą pažvelgia visai kitomis akimis.

Dabar ir visados“ (Now and Then)

Keturios geriausios draugės susipažinusios 1970 m. vėl susitinka 1990 m., kai viena iš jų laukiasi. Ryškiai vaizduojama nesuprantama ir nuo morfijaus priklausoma Christina Ricci (jaunoji Roberta), kuri vėliau tampa Rosie O’Donnel (dabartine Roberta) ir visuomet rūkanti, juodai apsirengusi Demi Moore. Šiame filme atskleidžiama nuostabi draugystė, o Brendan Fraser vaidina labai seksualų Vietnamo karo veterinarą, būtent todėl jį privaloma pamatyti.

„Dienos gražuolė“ (Belle de Jour)

Prancūzų filmas, sukurtas Luis Buñuel. Šis filmas apie gražią, nuobodžiaujančią 23 metų šviesiaplaukę kuri nepatenkinta savo santuoka ir dažnai svajoja apie dominavimą. Savo svajonę ji nusprendžia slaptai įgyvendinti dirbdama viešnamyje...

„Pirmųjų žmonų klubas“ (The First Wives Club)

Komedija tikrai smagiam mergaitiškam vakarui. Tikriausiai tuo viskas ir pasakyta!

„Purvini šokiai” (Dirty Dancing)

Dauguma geriausių filmų moterims primena, jog seksualumas ir protas nėra nesusiję bruožai. Šis filmas merginoms, kurios žino, jog yra protingos, bet nemano, jog yra gražios. Jūs esate gražios! Kaip ir prakaituotas vidutinės klasės šokių instruktorius Ozo Burtininkas, kurį Patric Swayze atras jumyse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis