Į kokį rojų pateks tavo Zodiako ženklas

Visi Zodiako ženklai pateks į rojų, tik vieniems jis primins realų gyvenimą, o kiti pagaliau galės iš širdies atsipūsti. Paskaityk, kur keliausi tu!

Ožiaragis

Ožiaragiui, tiesą sakant, veržtis į rojų visai nebūtina, nes tai vienintelis ženklas, įsigudrinęs asmeninį rojų susikurti gyvendamas žemėje. Už tai dėkinga Dangiškoji kanceliarija siunčia Ožiaragį į biblioteką, kur sukauptos knygos iš viso pasaulio. Ant staliuko garuoja kava su pyragėliu, konjako taurė, cigaretė, už durų laukia patarnauti pasirengę tarnai, o namiškiai, jei ir išleidžia kokį garsą, tai atrodytų tik tam, kad Ožiaragis turėtų progą šūktelėti: „Tylos, aš ilsiuosi“ ir toliau pasineria į meditaciją.


Vandenis

Vandenis patenka į tropikų salą vandenyne. Ten jam draugiją palaikys tik keli dekoratyviniai katinai ir šuniukai bei kelios dešimtys ištikimų Vandenio patarnautojų, kurie už jį darys absoliučiai viską. Tačiau tokiame rojuje Vandenis užsibus neilgai, pailsėjęs mėnesiuką kitą, ims nuobodžiauti ir, užšokęs ant Sansaros rato, pasirinks sektorių „Kambodža, 1976 metai“.


Žuvys

Žuvys pateks į kiną. Į patį natūraliausią filmą – gražią kostiumų dramą apie meilę ir mirtį, kur Žuvys bus pagrindinė veikėja, o tuo pačiu ir scenaristė, režisierė ir prodiuserė. O jos priešai nuolat sėdės kino salėje, žiūrės į ekraną ir springs persūdytais kukurūzais iš bedugnių indelių. Tad, savaime suprantama, kam šiame filme atiteks visa meilė, pripažinimas ir turtai, o kam – mirtis, skurdas, nešlovė ir išgujimas.


Avinas

Avinui visai nereikalingas asmeninis rojus. Jis kukliai atsisakys siūlomo asmeninio kelialapio „Rojus, viskas įskaičiuota“ ir pasiprašys į Valhalą. Tam, kad kiekvieną rytą užsidėtų šarvus ir kovotų iki mirties, o kiekvieną vakarą apaugtų nukirstomis galūnėmis, atgimtų ir švęstų su bendražygiais. Juk svarbiausia – praleisti amžinybę malonioje draugijoje. O į Valhalą priimami tik tie kariai, kurie savo žemiškąjį kelią pabaigė mūšio lauke. Įsivaizduoji, kaip ten turėtų būti linksma?


Jautis

Jautukės rojuje taps valdovėmis. Tiksliau, turtingomis žemvaldėmis. Štai didelis dvaras, keletas ūkinių pastatų, parkas su tvenkiniu ir gulbėmis, ant palangių veši pelargonijos, verandą supa gluosniai, netoliese prunkščia žirgai, pakinkyti į karietą. Tvyro visiška idilė, nes Jautukė savo dvare bus griežta, tačiau teisinga valdovė, tokia, kad baudžiauninkai ją nuoširdžiai vadins „motinėle“ ir „maitintoja“, o mažieji dvaro gyventojai visada lengvai iškaulys kokį riestainio gabaliuką, kai ji gers verandoje arbatėlę. Be to, visiškam buitiniam patogumui Jaučiui rojuje bus parūpintas ir vyras.


Dvyniai

Dvyniai pateks į tą patį Klubą 27. Tam, kad prirūkytame bare klausytų gyvai atliekamų Kurto Cobaino dainų, rūkytų cigaretes iš Jim Morisson rankų, gurkšnotų raudoną vyną su Amy Winehouse ir įrodytų Jimi Hendrixui, kad šūkis „Gyvenk greitai, mirk jaunas“ – labai teisinga gyvenimo strategija. Juk vis tiek niekas nesusivoks, kad Dvyniams apskritai čia ne vieta, juk jiems jau seniai virš devyniasdešimt.


Vėžys

Vėžys pateks į pagerintą žemiškos realybės kopiją: viskas tas pats, tik oras bus geresnis, komunalinių paslaugų tarnybos dirbs gerai, katinai neterš pakampėse, rūkaliai nemėtys nuorūkų kur papuola. Tačiau ne tai svarbiausia. Svarbiausia – kad šioje nuostabioje realybėje Vėžio pavaldume bus amžinybė. Ir Vėžys galiausiai suspės pastatyti ne tik namą, pasodinti sodą, užauginti vaikus, bet ir įgyvendinti savo svajonę – pavyzdžiui, parašyti knygą. Ir, žinoma, išgarsėti. Ir galiausiai – pailsėti. Juk buvo žadėta, kad kitame gyvenime bus galima išsimiegoti.


Liūtas

Liūtė į rojų apskritai nepateks. Todėl, kad rojus skirtas paprastiems mirtingiesiems, o ji, jūsų žiniai, ne tokia. Liūtė pateks į alternatyvaus Olimpo viršūnę, taps ten viršiausia deivė ir suburs aplink save protingų, gražių ir turtingų dievų panteoną. Na, žinoma, kažkokį rojų ji susiorganizuos – tik išrinktiesiems, kurie nuoširdžiai meldėsi o, svarbiausia, reguliariai nešė dovanas, nesipainiodami po kojomis.


Mergelė

Mergelė patenka į atokią fermą kalnuose. Kelsis su gaidžiais, melš karvę, žvejos skaidriame kaip stiklas ežere gauruoto vilkšunio draugijoje, vasara uogaus, žiemą lesins paukščius. Palėpėje ji įsirengs dirbtuves, po žeme – vyno rūsį, o prieangyje laikys ginklą nuo visokių prašalaičių, neva: „čia jums ne koks praeinamas kiemas, iš kur atėjote, ten ir eikite“.


Svarstyklės

Svarstyklės patenka į elfams skirtą rojų, nes juk žmonės nėra nei pakankamai gražūs, nei malonūs, pretenzingi, todėl bet kurį rojų jie užterš vos tik juos įsileidus. O štai elfai visai kas kita: jie nuostabūs, išmintingi, nemirtingi. Gyvena harmonijoje su gamta, meno kūriniais paverčia viską, prie ko prisiliečia: nuo ginklų iki naktipuodžių, na, dėl naktipuodžių galima ir suabejoti, nes elfai, berods, net nesituština. Užtat neginčijama tiesa ta, kad geria jie iki proto užtemimo, o pagirių nejaučia. Kas gi nenorėtų į elfų rojų?


Skorpionas

Skorpionas – vienintelis ženklas, kuris patenka į tą patį tikriausią klasikinį rojų, kur amžinai žydinčiame sode vaikštinėja nekaltos būtybės baltais drabužiais, o aplink skraido putlūs angeliukai nuogais užpakaliukais. Ir, vis tik, neturėkite iliuzijų dėl Skorpiono dorovingumo. Visų pirma, Skorpionui visada knietėjo pažiūrėti į tą įkūnytą beskonybę, antra, jam žiauriai smalsu, kaip greitai ši, prie gyvenimo neprisitaikiusi visuomenė, pasiduos jo įtakai ir pradės tempti į rojaus sodą malkas, katilus, rimbus ir galiausiai velnius su velniukais.


Šaulys

Šaulio šūkis rojuje – „Lėbaukime, vis tiek visi jau išmirė“. O kai Šaulys linksminasi, tai jam neegzistuoja jokie rėmai, jokie suvaržymai, vynas ir emocijos liejasi laisvai. Tad Šaulio rojus - tikras rojus, kuriame negalioja absoliučiai jokios taisyklės! O ir draugus ten galima pasirinkti kokius nori - nepatiko, vienas piršto spragtelėjimas ir pašnekovas dingo. Ak, jei ir realus gyvenimas būtų būtent toks...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis