Liepos COSMOPOLITAN kino vakare – komedija TOBULI AFERISTAI

Liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – Holivudo žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara, Maggie Q tviskančios komedijos TOBULI AFERISTAI premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmoji!

Liepos 4 d. (trečiadienį):

19.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
21.10 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“
19.15 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
20.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
18.00 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo TOBULI AFERISTAI seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

► PIRMOJI PAMATYK MACHINACIJŲ KOMEDIJĄ

TOBULI AFERISTAI – aukščiausios klasės kino žvaigždėmis Uma Thurman, Timu Rothu, Sofia Vergara ir Maggie Q tviskanti komedija apie aukščiausio laipsnio avantiūras.

Uma Thurmna ir Timas Rothas vaidina vienas kitą mylinčius sutuoktinius, besidalijančius ne tik buitimi, bet ir darbu. Jų darbas – prasukinėti nešvarius darbelius. Nuolatinį „darbinį stresą“ vyras ir žmona malšina kiekvienas savaip: Harieta priklausoma nuo azartinių lošimų, o Piteris piktnaudžiauja alkoholiu.

Po vieno tokio atsipalaidavimo seanso Harieta visiškai prasilošia ir įlenda į skolas žiauriai nusikaltėlei Irinai (akt. Maggie Q). Pasprukę iš Didžiosios Britanijos į Los Andželą, sutuoktiniai ima sukti galvą, kaip prasimanyti pinigų. Lengviausiai atrodo buvusios Piterio žmonos Džekės – nestabilios, isteriškos ir turtingos įžymybės (akt. Sofia Vergara) – apiplėšimas. Konkrečiai – visuomet nešiojamo žiedo su milžiniško dydžio brangakmeniu vagystė. Sutuoktiniai privalo suktis greitai: juos jau medžioja persiutusi Irina.

Britiškais juokeliais perpildyta smagi avantiūristinė komedija TOBULI AFERISTAI į Lietuvos kino teatrus atkeliauja liepos 6 d., tad liepos 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji anksčiau nei kiti!

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie liepos COSMO kino vakarą – http://www.forumcinemas.lt/Event/306371/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis