3 geriausi serialai, pasiilgusioms jausmingų išgyvenimų

Ką gi veikti vėlais vakarais namuose? Žinoma, kad žiūrėti serialus! Šį kartą trys variantai toms, kurios pasiilgo jausmų ir romantiškų išgyvenimų.

Jei žinai gerų serialų, kuriuos norėtum mums rekomenduoti, nepatingėk ir parašyk pavadinimą komentaruose!

Poldark

Rossas Poldarkas sugrįžta namo po karo, tačiau čia randa ne tai, ką palikęs. Iš prabangių namų teliko apšnerkšta troba, šeimos verslas žlugęs, o Rosso mylimoji savo ranką pažadėjo kitam. Kadaise turtingos šeimos palikuoniui tenka viską pradėti nuo nulio. Nauja gyvenimo meilė padeda vyrui skintis kelią, tačiau jausmai buvusiai mylimajai taip niekur ir nedingo. Permainų ir dramų tikrai netrūks!

Skam

Istorija apie paauglius ir jų kasdienį gyvenimą, kuriame netrūksta problemų, skandalų ir, žinoma, aistros proveržių. Serialas įtraukia savo realistiškumu, mat kiekvienam iš mūsų tas gyvenimo etapas puikiai pažįstamas. Įdomus ir pats serialo pastatymas: kiekviename sezone istorija pasakojama iš skirtingų personažų lūpų.

The Royals

Smagus ir nuotaikingas serialas apie Britanijos karališkąją šeimą. Komiškų situacijų jų gyvenime tikrai netrūksta: jaunoji princesė daugiau nieko neveikia, tik linksminasi per naktis, jos brolis taip pat nevengia problemų (ypatingai santykių srityje), o karūnos trokštantis dėdė padarys viską, kad tik gautų valdžią. Tačiau kad ir kokie palaidūnai būtų, jie taip pat įsimyli. Tik meilės reikaluose jiems sekasi kur kas sunkiau, nei visur kitur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis