Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Pirmasis vasaros mėnuo prabėgo nepastebėtas, bet vasara dar tikrai nesibaigia ir žvaigždės tau parengė ne vieną staigmeną! Paskaityk, ką tavo Zodiako ženklui žada mėnesio horoskopas.

VĖŽYS 06 21-07 22

TAVO MĖNUO.Jautiesi nuostabiai? Seniai metas! Per liepos 12-osios jaunatį įvyks Saulės užtemimas, o tai reiškia, kad viskas, ką dabar pradėsi, bus labai svarbu. Kai liepos 24-ąją Venera susijungs su svajinguoju Neptūnu, visiškai gali būti, kad neįprastoje tau vietoje susipažinsi su žmogumi, kuris sukels didelių simpatijų. TAVO METAI. Meilės metai! Jei esi viena, rugsėjį lauk kandidato į savo princus. Jei mylimąjį jau turi, tikėkis dar rimtesnio pasiūlymo. Karjeros šuolis galimas gruodį.

JEI VĖŽYS - TAVO VAIKINAS: Leisk jam tave sužavėti savo žaismingumu ir nerūpestingumu. Ką pati laimėsi? Jis sugebės tokias savybes pažadinti ir tavyje!

LIŪTAS 07 23–08 22

Pasitikėjimas liesis per kraštus. Iki pat liepos 9-osios tavo ženkle karaliaus Venera, tad tu trykši energija. Jos dar labiau padaugės, kai liepos 22-ąją į tavo ženklą įriedės Saulė. Iškart po to, 27-ąją per pilnatį, tavo santykių zonoje įvyks Mėnulio užtemimas. Būk pasirengusi susitikti su tuo, kuris taps tau svarbus.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis bus dėmesingas, ištroškęs tavęs ir... tavo dėmesio. Lengvai paglostyk jo ego, ir jis bus tau labai dėkingas.

MERGELĖ 08 23–09 22

Nuo liepos 9-osios, kai į tavo ženklą įžengs Venera, nusiteik neturėti laisvos minutės. Iki pat rugpjūčio 6-osios būsi karščiausia Zodiako moteris. Ypač svarbi 24 diena, nes tavo santykių zonoje Venera atsistos priešais mistiškąjį Neptūną. Tai turėtų būti meilei reikšmingas metas.

JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis kartais būna toks žavingas, kad ištarti jam „ne“ siaubingai sunku. Tad ir netark, leiskis į pašėlusią kelionę.

SVARSTYKLĖS 09 23–10 22

Ruoškis puikuotis karūna: darbe aušta labai geras laikas, ypač sėkminga bus liepos 12-oji, kai įvyks Saulės užtemimas, tad būk pasirengusi. Mėnesio pabaigoje gali kilti nesusipratimų su drauge. Būk kantri, nes tai – tik nesusipratimas. Situacija pasitaisys greičiau, jei draugę išklausysi, užuot mėginusi vadovauti.

JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: pagaliau įvyks tas seniai jo lauktas svarbus pokytis darbe. Būk šalia, kai jis norės tai atšvęsti.

SKORPIONAS 10 23–11 21

Prasideda tavo penkių žvaigždučių mėnuo! Svarbių naujienų tikėkis liepos 5-ąją. Greičiausiai kils noras jas atšvęsti kokiu spontanišku nuotykiu. Grįši atsigavusi ir pasirengusi svarbiam pokyčiui – gal namie, o gal darbe. Pozityvių bangų lauk liepos pabaigoje, kai įvyks Mėnulio užtemimas. Pasikliauk nuojauta.

JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis pasirengęs kardinaliems pokyčiams, tad padrąsink jį siekti žvaigždžių. Ir, aišku, tavęs.

ŠAULYS 11 22–12 21

Niekas šį mėnesį taip nesieks tikslo kaip tu. Ir rezultatų ilgai laukti nereikės, nes jau liepos 9-ąją į tavo sėkmės ir šlovės zoną atkeliaus Venera. Apdovanok save kelione mėnesio pabaigoje, tačiau būk apgalvojusi ir atsarginį planą, nes liepos 26-ąją atbulomis pajudės ir Marsas, ir Merkurijus, o tai gali sugriauti tavo planus.

JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis nebus nusiteikęs nei itin romantiškai, nei itin meiliai. Reaguok ramiai – grįš.

AVINAS 03 21–04 19

Nagi, metas prisiminti, kad esi didelė mergaitė, ir priimti svarbius sprendimus. Pirmiausia ženk žingsnį savo svajonės link. Šį mėnesį tavo valdovas Marsas judės atbulomis, todėl tau gali būti sudėtinga pamatyti visą savo ateities paveikslą. Nuo 23 dienos, kai Saulė atkeliaus į savimi pasitikintį Liūtą, lauk netikėtos žinios iš draugo ar draugės.

JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jam – sunkių sprendimų metas, todėl jis gali pasirodyti irzlus ir priekabus.

OŽIARAGIS 12 22–01 19

Iki pat liepos 12-osios, kai per jaunatį įvyks Saulės užtemimas, viskas turėtų slysti kaip per sviestą. O tada gali pasirodyti Jis, ir ramybės nebeliks. Jei liepos pabaigoje, apie 24 dieną, ieškosi naujų krypčių, gali rasti tų labai gerų dalykų, kurių taip seniai tikėjaisi.

JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: prieš jo norą tau patikti ir padaryti įspūdį nublanktų net Šekspyras. Būk pasirengusi netikėtumams.

JAUTIS 04 20–05 21

Jau kurį laiką varai maksimaliu greičiu – tau reikia stabtelėti ir pasimėgauti gyvenimu. Ypač gera diena bus liepos 11-oji, kai tavo valdovė Venera tavo ženkle susijungs su inovatyviuoju Uranu. Būk atvira žmonėms, su kuriais įprastai nesi linkusi bendrauti, – tai gali baigtis netikėtai gerai. Svarbių naujienų darbe lauk mėnesio pabaigoje, tačiau reaguok į jas atsargiai.

JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: padėk jam atitrūkti nuo darbų – jei neturite laiko normalioms atostogoms, išrūkite kur nors savaitgalį.

VANDENIS 01 20–02 18

Liepos pradžioje lauk svarbių naujienų darbe – viskas bus į gera, tik nesileisk įtraukiama į karą. 27 dieną per pilnatį įvyks Mėnulio užtemimas – ilgai tave nervinusi svarbių santykių drama pagaliau turėtų nurimti. Ją pakeis meilė, ir tu pasijusi it devintame danguje.

JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jo jausmai labai stiprūs, ir jis kokiu nors būdu būtinai leis tau tai suprasti.

DVYNIAI 05 22–06 20

Tavo pasaulyje turėtų dominuoti geros naujienos. Jei esi suplanavusi kelionę iki liepos 11-osios, ji turėtų būti smagi, tačiau ne tai šį mėnesį bus svarbiausia. Kažkas labai reikšminga mėnesio viduryje turėtų įvykti darbe. Pamėgink viską sutvarkyti, kol tavo valdovas Merkurijus 26 dieną pajudės atbulomis.

JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam norėsis pasilepinti. O tavo kokia misija? Be abejo, palepinti jį savo dėmesiu.

ŽUVYS 02 19–03 20

Laimė tau tinka! Ir būtent ji tave užplūs, kai liepos 9-ąją į tavo santykių zoną įžengs Venera. Vos po trijų dienų, liepos 12-ąją per jaunatį, tavo meilės zonoje įvyks Saulės užtemimas ir sukels dar daugiau gerų emocijų. Tiesa, mėnesio pabaigoje, kai atbulomis pajudės Merkurijus, teks nusileisti ant žemės.

JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: romantikos netrūks – šią vasarą jis nusiteikęs praleisti su meile, t. y. tavimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis