Šio vyro meilė atminties netekusiai žmonai sujaudino mus iki ašarų

Jeffo Hartungo ir Angelos Sartin-Hartung meilės istorija viena iš tų, apie kurias gali būti rašomos knygos. Po 12 metų trukusio laimingo gyvenimo kartu, likimas jiems atsiuntė išbandymą - Angela papuolė į avariją ir neteko atminties, tačiau Jeffas neketino pasiduoti ir paleisti savo mylimos moters.

Praėjus mėnesiui po avarijos Angela pabudo iš komos. Iš jos atminties išsitrynė 17 pastarųjų metų prisiminimai, tame tarpe ir santuoka su Jeffu. „Jai buvo sunku suformuluoti sakinį ar logiškai sudėlioti savo mintis“ - apie pirmąsias dienas po komos pasakojo Angelos sutuoktinis.

„Ji buvo labai pasimetusi, prisiminė tik du savo biologinius vaikus ir negalėjo patikėti, kodėl jie jau tokie suaugę. Dabar jiems 17 ir 23 metai“ - pasakojo Jeffas. Angela pamiršo, kad kartu su Jeffu augina du vaikus iš ankstesnės jo santuokos, o taip pat negalėjo patikėti išgirdusi, kad pirmasis jos vyras mirė.

Nepaisant sunkių išbandymų, Jeffas nenuleido rankų ir padarė viską, kad jo žmona pamiltų jį iš naujo. Savo sutuoktinei jis skyrė pasimatymus pačiose įvairiausiose vietose, kuriose jie yra lankęsi per 12 bendro gyvenimo metų.

„Buvo smagu keliauti į skirtingas vietas. Darėme tai mėnesių mėnesius ir tiesiog mėgavomės kartu praleidžiamu laiku, naujai kuriamais santykiais ir vienas kito pažinimu“ - kanalui ABS News pasakojo Jeffas. „Smagu susitikinėti iš naujo, - sakė Angela. - Jis tiesiog nuostabus vyras“.

Kadangi santuokos prisiminimai Angelai taip ir nesugrįžo, visai neseniai Jeffas iš naujo pasipiršo savo gyvenimo meilei ir jiedu nusprendė atnaujinti savo santuokos įžadus. Jauki ceremonija vyko Centriniame Niujorko parke, kuriame svarbią dieną susirinko visi artimiausieji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis