Jauna mama pasidalino nuotraukomis iš tamsios savo praeities

Melissa Lee Matos - jauna mama, kurios praeityje būta įvairių klystkelių. Jau pusantrų metų Melissa nevartoja narkotikų ir dalinasi nuotraukomis iš praėjusių laikų tikėdamasi, kad šie vaizdai privers susimąstyti.

„Taip aš atrodžiau kiekvieną dieną, daugybę metų, - rašo ji. - Štai su kuo turėjo gyventi mano vyras. Štai ką mano šeima ir draugai matydavo tais retais atvejais, kuomet palikdavau namus. Aš buvau LIGONIS. Aš MIRIAU. Buvau nuėjusi taip toli, kad maniau NIEKADA nebeatsistatysiu“.

Melissa pasakoja, kad tuo metu, kai jos gyvenimą valdė narkotikai, ji norėjo vienintelio dalyko - numirti. „Jeigu jūs vartojate, tai mano prašymas jums. Pažiūrėkite į šias nuotraukas. Į negyvos merginos nuotraukas, kuri dienas ir naktis leisdavo ant savo vonios grindų. Pažvelkite į merginą, kuri išleisdavo kiekvieną centą dozei ir pamiršo, kad turi pamaitinti vaikus ir jais pasirūpinti. Į merginą, kuri prarado absoliučiai viską, ką turėjo anksčiau. Į merginą, kuriai buvo taip blogai, kad ji nesitikėjo rasti išeities, bet išbrido. Aš numiriau daugiau nei vieną kartą, tačiau dabar atradau gyvenimą. Prisiekiu tau, yra VILTIS. Įmanoma pasveikti“ - po savo nuotraukomis rašė Melissa ir prašė žmonių dalintis šiomis žadą atimančiomis nuotraukomis, kad jas pamatytų kuo daugiau nuo narkotikų priklausomybės kenčiančių žmonių.

Šia žinute socialiniuose tinkluose pasidalino daugybė žmonių, tačiau atsirado skeptiškai nusiteikusių ir tikinančių, kad ši moteris neverta turėti šeimą ir auginti vaikus. Tačiau Melissa tikina, kad kiekvieną neigiamą komentarą atsveria kur kas didesnis palaikymas ir meilė, kurios ji sulaukia iš visiškai nepažįstamų žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis