10 erotinių filmų karštam vakarui namuose

Miegančioji gražuolė / Sleeping beauty

Jauna studentė Liusė priima pasiūlymą dirbti apsinuoginusia padavėja prašmatniose turtuolių vakarienėse, o vėliau sutinka tapti elitine prostitute, kuri klientų aistras tenkina miegodama. Mergina nežino, ką klientai tuo metu daro su jos kūnu, tačiau smalsumas nugali...


Sekretorė / Secretary

Paklusnumas ir dominavimas – viena iš pagrindinių „50 pilkų atspalvių“ temų. Ši tema vyrauja ir filme „Sekretorė“. Pačioje pradžioje Lee Holloway darbas pasirodė standartinis: spausdinti, tvarkyti dokumentaciją, paduoti kavą, tačiau netrukus viskas pasikeitė. Santykiai su viršininku peržengia paprasto flirto ribas ir Ly pasiduoda slapčiausiems troškimams, kurie pagaliau grąžina jai pasitikėjimą savimi.


Naktinis portjė / Portiere di notte

Atsitiktinis buvusio nacisto ir buvusios koncentracijos stovyklos kalinės susitikimas sužadina jiems keistą, prieštaringą trauką vienas kitam. Žinoma, šis filmas gali šiek tiek šokiruoti. Jame yra skandalingų elementų, tamsos ir blogio aistros. Tačiau nepaisant to, tai – meilės istorija, kad ir neįprastai keista.


Elitinės prostitutės dienoraštis / The Girlfriend Experience

Filme atskleidžiama, kaip iš tiesų gyvena elitinės prostitutės: jų kasdienybė, seksas, santykiai su klientais, santykiai su tikruoju vaikinu. Įdomu tai, kad pagrindinė aktorė - žinoma filmų suaugusiems žvaigždė Sasha Grey.


Devynios su puse savaitės / Nine 1/2 Weeks

Tai filmas tapęs šio žanro klasika. Filmas susilaukė ir teigiamų, ir neigiamų vertinimų. Neabejotinai daugiausiai bonusų filmui suteikė jaunas ir žavus Mickey Rourke ir gražuolė Kim Basinger.


Esminis instinktas / Basic Instinct

Būten po šio filmo premjeros, aktorė, kuriai tuo metu buvo 34 metai, tapo 90-ų metų Amerikos sekso simboliu. Seksualių ir aistringų scenų šiame filme iš tiesų daug. Na, ir, žinoma, scena, kai Sharon Stoun užmeta koja ant kojos, pademonstruodama ją supantiems policininkams savo nuogybes, visiems laikams įėjo pasaulinės kinematografijos „aukso fondą“.


Seksas, melas ir vaizdajuostė / Sex, Lies, and Videotape

Žiūrint šį filmą, susidaro įspūdis, kad filmuota buvo paslėpta kamera. Pagrindinė filmo siužetinė linija – Grahamo Daltono netipiško intymaus gyvenimo istorija. Grahamo pasimėgavimo šaltinis – video su įvairių moterų seksualinėmis išpažintimis.


Neištikimoji / Unfaithful

Tai holivudiška pranzūziško 1968 metų filmo versija. Pagrindiniai veikėjai Edvardas ir jo žmona Konė mėgaujasi ramiu, sėkmingu, tačiau šiek tiek nuobodoku gyvenimu. Viskas pasikeičia, kai Konės netikėtas susitikimas su jaunu vaikinu Polu perauga į aistringą romaną. Tai vienas iš tų filmų, kuriame labai įtikinamai atskleidžiami jausmai, kuriuos išgyvena išduotieji ir išdavusieji.


„Plačiai užmerktos akys“ / Eyes Wide Shut

Nepaisant to, kad tikroji šio filmo istorija buvo aprašyta seniai (1926 metais), ši ekranizacija 1999 metais sulaukė didelės visuomenės kritikos ir, suprantama, cenzūros dėmesio.


Nimfomanės užrašai / Diary of a Sex Addict

Valerija jau nuo paauglystės žinojo, kad kūniška meilė jai labai svarbi. Dabar Valerijai jau 30 ir ji mėgaujasi gyvenimu be jokių stabdžių.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis