Rugpjūtį – Klaipėdos viešbučių pagundos poilsiautojams Hotelsbook.lt komentaras

Puikūs orai Lietuvos poilsiautojams leido mėgautis savaitgalį praūžusia Jūros švente. Dar likus savaitei iki šventės, didžioji dalis Klaipėdos viešbučių ir nakvynės namų jau neturėjo laisvų vietų. Tai tik patvirtina, kad, nepaisant kasdienio oro, ši vasara Lietuvoje išsiskiria turistų aktyvumu.

Gausėjančiomis poilsiautojų gretomis ketina pasinaudoti ir Jūros šventės proga startavusi pirmoji nacionalinė nakvynės rezervacijų sistema Hotelsbook.lt. Šiemetinės Jūros šventės šūkis – „Atrask kitokią“. Automatizuotos sistemos administratoriai siūlo vadovautis tuo pačiu šūkiu ir paskutinį vasaros mėnesį, renkantis apgyvendinimą ramesnėje, bet ne mažiau viliojančioje Klaipėdoje.

Dalis Hotelsbook.lt atrinktų ir rekomenduojamų Klaipėdos viešbučių bei apgyvendinimo įstaigų vis dar turi laisvų vietų poilsiui rugpjūtį. Jų likę net ir artimiausiam savaitgaliui, kuomet Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pirmąsias dvejas draugiškas rungtynes žais numylėtoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

Reikalauja kokybės ir garantijų

Lietuvių projektas Hotelsbook.lt startavo kaip pirmoji patikima ir realiai veikianti nacionalinė alternatyva žinomiausioms pasaulinėms apgyvendinimo paslaugų platformoms. Projekto sumanytojų teigimu, jau daugelį metų viešbučiai ir kitos apgyvendinimo įstaigos apgailestaudavo, kad Lietuvoje nėra veiksnių automatinių sistemų, kurios pakeistų savitomis rinkodaros taisyklėmis žinomus tarptautinius rezervacijų tinklus.

Deja, ligšiolinės lietuviškos alternatyvos pasauliniams nakvynės rezervacijų gigantams pasižymėdavo visišku nelankstumu galutiniam vartotojui. Daugeliu atveju sistemos neaprėpdavo visų pagrindinių Lietuvos regionų, nebūdavo laiku atnaujinamos, nenumatydavo skirtingų atsiskaitymo galimybių bei automatinio rezervacijų patvirtinimo.

Pasak Hotelsbook.lt įkūrėjų, Lietuvoje šiuo metu yra kelios svetainės, kuriose pateikiami poilsio vietų sąrašai, o vartotojo prašoma pačiam pildyti užklausos formą ir laukti atsakymo. Kaip žinia, toks poilsio rezervavimas užtrunka ilgiau ir nėra garantuotas. Dėl to kuriant naująją sistemą nuo pat pradžių keltas tikslas procesą maksimaliai automatizuoti prisitaikant prie vartotojo: „Naudojantis Hotelsbook.lt, garantuota rezervacija atliekama keliais pelytės spustelėjimais. Be to, pasirūpinome, kad į duombazę būtų įtraukti tik mūsų pačių patikrinti Lietuvos viešbučiai, apartamentai nakvynės namai ir sodybos, kurių paslaugų kokybė nekelia abejonių ir atitinka europietiškus reikalavimus.“

Pašnekovų teigimu, dabartiniai Hotelsbooks.lt funkcionalumai – tik pradžia. Sistema yra nuolat tobulinama ir beveik kasdien papildoma naujomis administratorių patikrintomis aukščiausios reputacijos apgyvendinimo įstaigomis už patrauklią kainą. Ateityje numatoma ir toliau smarkiai plėsti Hotelsbook.lt nakvynės pasirinkimų sąrašą bei kurti pridėtinę vertę pasiūlant kuo daugiau papildomos informacijos apie Lietuvoje laukiančias pramogas poilsiautojams.

Lietuviai – ne mažiau aktyvūs

Jūros šventės proga startuojantis Hotelsbook.lt – ne vien lietuviams skirtas projektas. Sistemos administratoriai neslepia planų patraukti savo pusėn nuo globalių standartizuotų tinklų pavargusius užsienio turistus, visų pirma iš kaimyninių valstybių, pasiūlant jiems autentišką pažintį su Lietuvos regionais bei apgyvendinimą nepriekaištingos reputacijos viešbučiuose, apartamentuose, nakvynės namuose ir sodybose: „Mūsų skirtumas, lyginant su pasaulinėmis sistemomis, yra tai, jog esame įsikūrę čia, Lietuvoje. Todėl turime geresnes galimybes tarpininkauti ar operatyviai spręsti poilsiautojams kylančius apgyvendinimo klausimus.“

Ir vis dėl to pabrėžiama, kad svarbiausias projekto Hotelsbook.lt tikslas – būti pagrindine nacionaline automatizuota apgyvendinimo paslaugų sistema, plačiai naudojama ne tik užsienio turistų, bet ir pačių lietuvių.

Užsakymo nr.: PT_75361761

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis