Nauja moterų manija - krūtų rankšluosčiai

Ši vasara pateikia netikėtų oro permainų, vieną dieną namuose vaikštai vilkėdama džemperį, kitą - karšta ir su apatinius. O štai gyvenančias Los Andžele nuolat vargina namuose tvyrantis karštis. Dėl jo moterys susidūrė su nemalonia problema, vos išėjusios iš dušo vėl suprakaituoja ir lekia atgal.

Prakaitavimas ypač vargina tas, kurių krūtinės pilnesnės, mat prakaituoja ne tik pažastys, bet ir zona po krūtimis. Vienos su tuo kovoja keletą kartų purkšdamos dezodorantą, kitos - barstydamos kūdikių pudrą ar po krūtimis pasikišdamos rankšluostėlį.

Amerikietė Erina Robertson, pavargusi nuo tokio nepatogumo, sumąstė specialų krūtų rankšluostį "Ta-Ta Towel". Šis išradimas panašus į kilpinio rankšluosčio liemenėlę. Jis užsimetamas per kaklą (lyg užkabintum rankšluostį), prilaiko krūtis jas atskirdamas ir užkerta kelią krūtų trinčiai ir prakaitavimui.

Ne viena išbandžiusi rankšluostinę liemenėlę gyrė: prakaitas nebevargino, po krūtimis nebeliko jo sukeltų odos sudirgimų. Kaip sako rankšluostėlio sumanytoja E. Robertson, ta-ta towelį gali pritaikyti ne tik namuose, bet ir po dušo sporto klube ar darbuodamasi sode.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis