Šokiruojantys video įrašai atskleidė tiesą - vyras prievartaudavo žmoną, kol ši miegojo

Skamba beveik absurdiškai, bet būna ir tokių istorijų. 30-metė Niukaslo gyventoja sužinojo, kad buvo prievartaujama savo pačios vyro, kol miegojo, - rašo The Sun. Įsivaizduok, koks šokas turėjo ištikti, pamačius šiuos įrašus vyro telefone. Moteris nedelsiant kreipėsi į policiją ir jos vyrui neliko nieko kito, tik pripažinti savo kaltę.

Iki šio įvykio kartu pora gyveno maždaug dešimt metų, turėjo vaikų. Be abejo, visiems kyla klausimas, kaip įmanoma miegoti taip kietai, kad nepajustum, jog esi prievartaujama? Moteris turi savo prielaidą: matyt, vyras ją apsvaigindavo tam, kad galėtų pasimylėti.

Adobe Stock

„2017 kovo mėnesį aptikau vaizdo įrašus, įrodančius, kad mano vyras seksualiniai mane prievartavo. Niekada nemaniau, kad jis galėtų padaryti ką nors panašaus. Jis absoliučiai mane apkvailino. Nenoriu jo daugiau matyti“, - pasakoja moteris ir prisipažino, kad visa ši istorija privertė ją pergalvoti visus tuos tariamai laimingai kartu pragyventus metus.

Tiesa išaiškėjo tuomet, kai kovo 14 dieną vyras išėjo į darbą ir pamiršo savo telefoną namuose. Paėmusi vyro telefoną, žmona pastebėjo „video locker“ programėlę, kurios negalėjo atsidaryti be slaptažodžio ir tai jai sukėlė įtarimą. Pavykus atidaryti programą, moteris išvydo tai, ko niekada nesitikėjo pamatyti: įrašuose buvo užfiksuoti skirtingi lytiniai aktai, kurių metu ji buvo prievartaujama.

DELFI / Domantas Pipas

Vyras prisipažino 3 kartus prievartavęs žmoną ir kartą pasikėsinęs ją išprievartauti. Jis patvirtino, kad žmona nedavė sutikimo lytiškai santykiauti ir visa tai filmuoti. Anksčiau vyras neteistas, draugai ir kolegos jį charakterizuoja teigiamai, vis tik teismas skyrė jam 9 metų laisvės atėmimo bausmę.

„Jūs tai padarėte vardan savo seksualinio pasitenkinimo ir žmoną traktavote kaip savo seksualinių fantazijų įgyvendinimo objektą, nekreipdamas dėmesio į jos poreikius ir norus. Jūs pamynėte savo žmonos pasitikėjimą“, - skelbiant nuosprendį pabrėžė teisėjas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis