4 vaikų mama parodė strijų pažeistą pilvą ir susilaukė labai nemalonių komentarų

Iš Malaizijos kilusiai Doreen Ching dar tik 23 metai, tačiau kartu su vyru jiedu jau augina keturis vaikus. Socialiniuose tinkluose Doreen pasidalino nuotrauka, sulaukusia išskirtinio dėmesio.

„Tuomet būdama 21 metų, negalėjau įsivaizduoti, kaip galėsiu susitaikyti su mintimi, kad mano pilvas taip atrodys visą likusį gyvenimą. Pirmas dalykas, kurį padariau palikusi gimdymo palatą - pažiūrėjau kaip atrodo mano pilvas ir apsiverkiau“ - po nuotrauka rašė jauna mama.

Daugybė komentatorių negailėjo gražių žodžių už drąsą, tačiau buvo ir tokių, kurie nesusilaikė nuo kritikos.

„Kai kurie sakė, kad atrodau tiesiog šlykščiai ir jiems norisi vemti į mane žiūrint. Kai kurie vyrai sakė, kad pati norėjau tiek vaikų, todėl tai mano kaltė, - ne itin maloniomis reakcijomis, kurių susilaukė, pasidalino Doreen. - Gerbkite šio pasaulio moteris, savo motinas ir žmonas, kurios ne tik gimdo vaikus, bet ir dirba. Ar jūs tai galite?“

Kaip pasakoja pati Doreen, susitaikyti su mintimi, kad niekada nebeatrodys taip, kaip atrodė iki gimdymo, jai buvo labai sunku. Tačiau gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų, nei grožis, o matant augančius savo vaikus tai labai aiškiai supranti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis