Kirpėja atsisakė plikai skusti depresija sergančią merginą. Tik pažvelk, ką jai pavyko padaryti su jos plaukais

(2)


Į kirpėja dirbančios Kayley Olsson grožio saloną užsuko mergina, kurios plaukai buvo tiesiog tragiškos būklės. 16-metė mergina paaiškino, kad serga sunkia depresijos forma ir kurį laiką tiesiog nerado savyje jėgų atsikelti iš lovos, nusiprausti ir susišukuoti. Rezultatą matai pati - plaukai susivijo į vieną gumulą, kurį mergina tiesiog paprašė nuskusti.


Nuotrauka: facebook.com/kayley.olsson


„Šiandien turėjau vieną iš sunkiausių išbandymų su kliente, kurios tapatybės nenoriu atskleisti. Atėjusi 16-metė mergina prisipažino, kad kelerius metus serga depresija. Ji jautėsi tokia sugniuždyta ir bevertė, kad nesugebėdavo net susišukuoti, atsikeldavo tik tam, kad nueitų į tualetą. Įėjusi ji paprašė nuskusti plaukus, nes jų iššukavimas pernelyg skausmingas. Po kelių savaičių jai teks grįžti į mokyklą, tačiau šiandien mokykloje bus daromos nuotraukos ir ji turi nueiti nusifotografuoti. Tai sudaužė man širdį ir mes padarėme viską, kad išsaugotume šios mergaitės plaukus. Noriu, kad tai būtų pamoka visiems. Emocinis lūžis gali nutikti bet kuriam iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus. Tėvai, atkreipkite į tai dėmesį ir neatstumkite vaiko. Vaikas niekada neturėtų jaustis toks bevertis, kad net nenorėtų susišukuoti plaukų. Praleidus 8 valandas vakar ir 5 valandas šiandien pagaliau privertėme šią nuostabią merginą nusišypsoti ir pajusti savo vertę. Paskutiniai jos žodžiai buvo: „Šiandien fotografuodamasi aš tikrai šypsosiuos, jūs privertėte mane pasijusti savimi iš naujo“ - savo facebooke rašo Kayley.


facebook.com/kayley.olsson


Šis įrašas ir nuotraukos Kayley facebook puslapyje sulaukė daugiau nei 200 000 žmonių palaikymo, o įrašu pasidalino dar 75 000 žmonių. Sujaudinti istorijos jie dėkojo Kayley už tai, kad nepaliko merginos bėdoje ir padarė viską, kad jai padėtų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis