Neries pakrantėje – nemokamas grupės „Deeper Upper“ gyvo garso koncertas

Šiemet Neries krantinėje prasidėjusi iniciatyva „Neris. Eats. Brews. Grooves“ ketvirtadienio vakarą vilniečius ir miesto svečius kvies į nemokamą grupės „Deeper Upper“ koncertą po atviru dangumi. Savaitės dienomis ir savaitgaliais Vilniaus miesto širdyje šurmuliuojantis iniciatyvos „Open Kitchen“ organizatorių projektas - „Neris. Eats. Brews. Grooves“ šiandieną tradiciškai palydės su renginių ciklu „Neris. Gyvai“.

Organizatorių archyvas

Leisti laiką po atviru dangumi

Neries krantinėje, šalia Baltojo Tilto esančios straigtasparnių nusileidimo aikštelės, įsikūrusi erdvė šiandien kvies vasariškais orais mėgautis vis gausiau lankomoje miesto šurmulio ir gamtos apsuptoje vietoje. Šiemet pradėję savo veiklą organizatoriai ketvirtadieniams skiria ypatingą dėmesį – toji diena jau keletą kartų iš eilės yra žymima garsių grupių pasirodymais. Čia savo koncertus jau spėjo surengti „Solo Ansamblis“, „Baltasis kiras“, „Baltic balkan“ ir „Rakija Klezmer Orkestar“.

Ne išimtis iš šis ketvirtadienis – 20val. paskutinį savo pasirodymą šią vasarą čia surengs keturių žmonių synth pop/indie rock grupė iš Vilniaus „Deeper Upper“. Strategiškai patogioje vietoje įsikūrusi „Neris. Eats. Brews.Grooves“ iniciatyva ketvirtadieniais suburia tūkstančius melomanų, tad ketinantiems apsilankyti koncerte organizatoriai rekomenduoja pasirūpinti pledais, patogiai įsitaisyti ant žolės ir mėgautis vasara gamtoje. Iniciatyvos organizatoriai primena, kad Neries krantinėje lankytojų lauks ir skirtingų virtuvių maisto vagonėliai, mobilus baras bei erdvė prisėsti.

Organizatorių archyvas

Jaunų ir talentingų lietuviškos muzikos kūrėjų draugas „Neris. Eats. Brews. Grooves“ savo renginių ciklą „Neris. Gyvai“ tęs ir kitą savaitę. Rugpjūčio 24d., 20val. čia koncertuos gerbėjų simpatijas jau pelniusi grupė „Garbanotas Bosistas“. Daugiau informacijos - „Neris. Eats. Brews. Grooves“ Facebook paskyroje.

Apie „Deeper Upper“

Šiandien paupyje pasirodysiantys atlikėjai savo kuriamą muziką apibūdina kaip keturių žmonių muzikines idėjas, gimstančias per nuoseklų ieškojimą. Grupės koncertuose singlas „Unity“ gerbėjų atliekamas kartu lyg himnas, o jų EP „Ceremony“ 2015-aisiais Ramūnas Zilnys apibūdino kaip muziką, kuri yra „taip arti Londono ir Niujorko, kiek galbūt priartėjęs nėra nė vienas šiemet išleistas lietuvių įrašas“. Pirmasis „Deeper Upper“ debiutinis albumas „Mirrors“ sulaukė puikaus įvertinimo ne tik tarp muzikos kritikų, bet ir gerbėjų tarpe.

Organizatorių archyvas

Grupės skambesys – tai ryškūs sintezatoriai, įmantrūs gitarų efektai ir išjudinantis ritmas, o dainų tekstuose slepiasi modernaus žmogaus mitai ir istorijos. Šiandien grupės pasiekimų sąraše puikuojasi tokie įvykiai, kaip – pirmoji vieta „EuroMusic Contest“ Paryžiuje, dalyvavimas „The Great Escape“ Didžiojoje Britanijoje, pasirodymai didžiausiuose Baltijos šalių renginiuose „Tallinn Music Week“ ir „Positivus Festival“, žiemą įgyvendintas koncertinis turas po Vakarų Europą bei koncertai Lietuvos festivaliuose „Karklė Live Music Beach“, „Galapagai“,"Granatos"​ „Loftas Fest“ ir kt.

„Deeper Upper“ koncerto pradžia - 20val.
Daugiau informacijos apie „Neris. Gyvai“: www.facebook.com/vilniusneris/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis