7-metis berniukas nusiuntė dovaną į Aziją. Po 11 metų atkeliavo žinutė, kuri kardinaliai pakeitė jo gyvenimą

Kuomet 2000-aisiais septynmetis Tyrellas Wolfe`as nutarė dalyvauti labdaringoje akcijoje, net negalėjo nutuokti, kad po daugybės metų visa tai kardinaliai pakeis jo paties gyvenimą.

Akcijos idėja buvo labai graži: JAV gyvenantys vaikai prieš Kalėdas į Filipinus siuntė batų dėžutes, kuriose paslėpdavo įvairias smulkmenas: šokoladukus, žaislus, saldainius ar ką nors, kas nudžiugintų kitoje pasaulio pusėje gyvenančius vaikus. Tuo pačiu reikėjo parašyti laišką bei pridėti savo nuotrauką.

Po 10 metų Tyrellą Facebooke draugauti pakvietė simpatiška mergina iš Filipinų. Vaikinas jos nepažinojo, todėl atmetė pasiūlymą, tačiau po 2 metų ta pati mergina pasirodė ir vėl. Tyrellui pasirodė įdomu, kodėl po tokio laiko tarpo mergina ir vėl prašosi į jo draugus, todėl nusiuntė jai žinutę.

Facebook

Paaiškėjo, kad tuomet, dar 2000-aisiais metais, Joana išsiuntė jam laišką, dėkodama už tokią mielą staigmeną, tačiau laiškas greičiausiai taip ir nepasiekė adresato. Prisiminusi šį vaikystės epizodą, mergina tiesiog norėjo sužinoti, kaip jos geradarys atrodo šiandien ir ką jis gyvenime veikia. Porelė pradėjo bendrauti virtualiai ir visai netrukus Tyrellas nusipirko bilietą į Filipinus.

Facebook

10 dienų atostogos prabėgo labai greitai, tačiau netrukus Tyrellas vėl atkeliavo pas savo mylimąją ir paprašė jos tėvo leidimo susituokti. Tėvas leidimą davė, tačiau Joanos mama buvo atsargesnė, juk jos dukra ir Tyrellas - dar visai jauni žmonės, kuriems nereikėtų taip skubėti. Tyrellas pasiduoti neketino, todėl paskambino savo tėčiui ir paprašė jo atvykti į Filipinus, susipažinti su būsima šeima. Po šio poelgio Joanos mama suprato, kaip stipriai Tyrellas myli jos dukterį ir leido jiems susituokti.

Vestuvės buvo atšvęstos Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir nors Joanos tėvai atvykti negalėjo, porelė surengė jiems tiesioginę transliaciją internetu. Štai taip viena nedidelė dovanėlė nepažįstamam žmogui tapo likimo dovana jiems abiems.

Facebook

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis