Savaitgalį - pramogos kedų mylėtojams

Jau netrukus terasa po Baltuoju tiltu pavirs tikra kedų muge. Joje susirinks prekybininkai iš visų Lietuvos kampelių ir bandys parduoti savo seną, tačiau dar tinkamą avėti kedų porą. Kiti galbūt apsikeis suderėję lygiaverčius mainus, o treti atras savo svajonių kedus.

Pagrindinė renginio mintis - susirinkti visiems kedų mylėtojams į vieną vietą ir pabendrauti, aptarti vienas kito batus ir tiesiog linksmai praleisti laiką atvirame ore skambant muzikai iš vinilinių plokštelių. Šokių ritmais ir plokštelėmis pasirūpins du vilniečiai, kuriems kedų kultūra taip pat nėra svetima - Ignas Swix ir Valdas DEE. Abu DJ išmano savo darbą ir žino, kaip glaudžiai muzika gali būti susijusi su kedais.

Organizatorių nuotr.

Renginyje bus ir unikalus pasiūlymas - kedų valymas. Renginio metu dalyviams bus galima nemokamai atsinaujinti ir nusiblizginti avalynę, su kuria atėjo. Užteks tiesiog atsisėsti ant krėslo, ištiesti kojas ir kedais pasirūpins savo amato žinovai.

Organizatorių nuotr.

Išsivalius baltus kedus renginio organizatoriai pristatys ir naują, Lietuvoje dar nesiūlytą paslaugą - piešimą ant kedų. Užsienyje tai gan populiarus reiškinys, kai žmonės atnaujina savo kedus būtent paveikslėlio ar abstrakcijos piešimu ant kedų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šis procesas įprastai trunka kur kas ilgiau nei valymas, tad renginio metu organizatoriai siūlys tik demonstracinę versiją - nusipiešti tik nedidelį piešinėlį ant savo kedų. O jeigu bus norinčių didesniam projektui, tuomet teks kedus palikti savaitei ar net dviems. Taip pat bus piešiamas ir didelis parodomasis projektas ant kedų, kuriuos kilniam tikslui skyrė renginio draugai „Nike“.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kedai yra stiliaus detalė, o į individualų stilių įeina daugybė smulkių detalių. Viena jų – šukuosena. Čia ja irgi bus pasirūpinta.

Organizatorių nuotr.

Renginio pabaigoje bus patikrintas visų užsiregistravusių dalyvių budrumas ir žinios apie kedus. Bus siūloma atsakyti į kelis klausimus, kurių tema, žinoma, kedai. Dviejų gudriausių ir didžiausią žinių bagažą besinešiojančių dalyvių lauks prizai.

Registracija į renginį - ČIA.

Anketa prizui laimėti - ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis