Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS

Visiškai nenuspėjama permaininga vasara baigėsi, atėjo metas nurimti ir susitelkti. Realistės Mergelės ženkle išsirikiavusios planetos kviečia įgyvendinti visus rudens siekius. 22 dieną Saulė pajudės į diplomatiškąsias Svarstykles, kurios pasiūlys puikių būdų problemoms spręsti.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: organizuotumo ir jautrumo. Jokio chaoso, jokių nesąmonių. Net draugai pasikliauna tavimi, kai jų pasauliams prireikia tvarkos.
Tau trūksta: lengvesnio požiūrio. Tavo perfekcionizmas kartais gali tapti rakštimi vienoje vietoje. Stenkis įsijausti ir į kitų padėtį.
Mados pojūtis: klasika su moderniu cool efektu, kuris neleidžia tavo apdarams tapti nuobodiems.
Tau malonumą teikia: įvairios SPA procedūros ir kiti pasilepinimai, susiję su atsipalaidavimu ir grožiu.
Gundymo stilius: tavo aukštas IQ ir protingos kalbos pritraukia labai įdomių vyrų, o tu puikiai žinai, kaip elgtis, kad jie tavęs trokštų dar labiau. Tau meilė – tai maratonas, o ne sprintas.
Šį mėnesį: Saulė, aistringoji Venera, savimi pasitikintis Marsas ir tavo valdovas Merkurijus – visi jie šiuo metu yra tavo ženkle ir padeda veržliai judėti pirmyn. Nebijok tapti dėmesio centru, ypač pirmąją mėnesio pusę, kai gali apstulbinti pažintis su įdomiu vyriškiu. Rugsėjo 20-ąją tavo ženkle prasidės jaunatis, suteiksianti galimybę visus metus siekti to, kas nepasiekiama. Išmušė tavo valanda – mėgaukis!
Tavo metai: teks daug bendrauti. Tikėkis įvairiausių kvietimų ir dosnių pasiūlymų. Pasistenk nesileisti įtraukiama į chaosą – lik lojali patikimiems draugams ir šeimai, “taip” sakyk tik tiems dalykams, kuriais iš tiesų nori užsiimti. Meilei karščiausi mėnesiai bus lapkritis ir sausis, bet įsipareigok tik naujiems metams prasidėjus! Atostogauti geriausia kovą – tau reikia pailsėti, nes nuo balandžio laukia naujų fantastiškų karjeros perspektyvų.
Tau reikia: būti atvirai naujoms idėjoms, žmonėms, ryšiams.

Tavo meilės sielos dvyniai
Jautis: pakankamai vienas kitu pasitikite, kad leistumėte įgyvendinti sau net labiausiai pašėlusias fantazijas.
Vėžys: juo gali kliautis ir gerais, ir blogais laikais. Drauge jums bus gera.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Gyvenimas nebesileidžia kontroliuojamas, tačiau tu tik giliai kvėpuok. Jau netrukus tave nustebins dosnus pasiūlymas ar poelgis, stipriai pakelsiantis tau dvasią. Rugsėjo 22-ąją pasijusi labiau susitelkusi, nes į tavo ženklą įriedės Saulė. Pagaliau galėsi daug siekti ir įgyvendinti svajones.
TAU REIKIA: tikėti, kad tave tikrai stebi Visata.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus įsitempęs ir prastos nuotaikos, tad palepink jį.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Laukia puikus metas, kai viskas eis kaip iš pypkės. Ypač puiki diena – rugsėjo 12-oji. Visus gerus dalykus švęsk rugsėjo 19-ąją, kai priešinguose poliuose atsistoję Merkurijus ir Neptūnas padės tau užmegzti ryšį su mylimais žmonėmis. Tik nepersidirbk.
TAU REIKIA: mėgautis kitų komplimentais ir mokėti juos priimti.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: darbe jam puikiai seksis, tad nepamirškite to atšvęsti dviese namuose.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Reikalai taisosi. Nuo 2014 metų disciplinuotasis Saturnas sukosi tavo ženkle, žerdamas tau vieną sunkią pamoką po kitos. Tačiau netrukus sulauksi visų savo vargų atlyginimo: dabar tavo šlovės ir sėkmės zonoje atsidurs net penkios planetos! Didelius tikslus kelk rugsėjo 20 dieną, o tada atkurk ryšį su artimais žmonėmis.
TAU REIKIA: kliautis nuojauta.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jo ateitis tokia saulėta, kad tuoj prireiks saulės akinių.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Esi ant pokyčių slenksčio. Ritmas “lėtai ir kryptingai” tau nebetinka – reikia tik “drąsiai ir laisvai”. Nebijok pokyčių rugsėjo pirmąją pusę, kai Saulė suformuos harmoningą kampą su galinguoju Plutonu (tai įvyks 9 dieną). Būk atvira netikėtiems šansams rugsėjo 28-ąją – naujas asmuo gali gerokai paįvairinti tau gyvenimą.
TAU REIKIA: sukaupti drąsą.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis pasirengęs tyrinėti. Puikus metas įsigyti bilietus, susikrauti lagaminus ir traukti į kelionę.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Pastaruoju metu jauteisi kaip lėkdama amerikietiškais kalneliais, o tavo svarbiausiems santykiams veikiausiai reikia šiokios tokios reanimacijos. Rugsėjo 18-ąją meilioji Venera paveiks tavo valdovą Uraną ir suteiks galimybę suprasti, kas tau iš tiesų brangus. Mini atostogas planuok 28 dieną. Jokių iššūkių – tik lepinkis.
TAU REIKIA: nesileisti blaškomai prieštaravimų.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus pasirengęs atverti tau slapčiausius jausmus.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Pasiruošk Kupidono strėlei – į tave skrenda romantiška meilė. Jei akiratyje jau pasirodė įdomus naujas žmogus, tinkamas metas žengti žingsnį bus rugsėjo 6-oji. Mylimasis jau yra? Vadinasi, judviejų meilė ir aistra šaus į naujas aukštumas. Ypač gera diena atsipalaiduoti bus rugsėjo 29-oji. Mėnesio pabaigoje labiau rūpinkis finansais.
TAU REIKIA: naujų vėjų drabužinėje.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin ištroškęs tavęs.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Šį mėnesį bus itin pilna reikalų. Gal net pernelyg, todėl įsidėmėk: kuo labiau būsi susitelkusi, tuo geriau tau seksis, tuo stipriau galėsi pasinaudoti palankiomis sąlygomis ir sustiprėjusiu kūrybingumu. Rask laiko pabūti lauke ir būtinai susitik su draugais – ir senais, ir naujais.
TAU REIKIA: pasirūpinti sveikata.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis nekenčia prašyti pagalbos, tačiau jam jos reikia.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Profesinėje srityje pasiekei be galo daug. Savo gebėjimus jau seniai įrodei. Ir kaip tik dėl naujų iššūkių stygiaus darbai vis dažniau kelia žiovulį. Atsigriebk asmeniniame gyvenime – atsipalaiduok ir leisk sau pakvailioti. Meilei svarbiausia diena – rugsėjo 12-oji. Tada tavo valdovė Venera sudarys puikų kampą su pragmatiškuoju Saturnu. 20 dieną prasidėjusi jaunatis pakurstys tavo kūrybingumą.
TAU REIKIA: smagaus laiko.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis spinduliuos pasitikėjimą savimi.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Vasara su milijonu darbų baigėsi, tau labai reikia pailsėti. Imkis namų – suteik jiems daugiau jaukumo. O tada pasirenk svarbiam karjeros šuoliui – jis tikėtinas mėnesio pradžioje, kai tavo šlovės ir sėkmės zonoje prasidės pilnatis. Laikas nustebinti komandą gaiviomis idėjomis. Romantikai idealus metas – rugsėjo 22 d.
TAU REIKIA: sekti savo širdimi.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis pasijus priėjęs ribą – suplanuok bent trumpas atostogas, kad padėtum jam nuo visko atitrūkti.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Atrodys, kad visi tavo draugai šiuo metu nori tik susitikti su tavimi ir linksmintis. Šuoliuosi iš vieno vakarėlio į kitą, tačiau energijos netrūks. Vis dėlto palik vietos ir vien tik judviem – tam tinkamiausias metas bus rugsėjo 9-oji, kai tavo santykių zonoje susitiks Saulė ir Plutonas. Kas nors ne taip? Lauk 28 dienos, kai Plutonas pajudės tiesiai, suteikdamas tau drąsos siekti savo tikslų.
TAU REIKIA: išmankštinti savo flirto raumenis.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus labai užimtas, tačiau jam tikrai trūks tavęs.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Darbe arei kaip jautis – visos tavo pastangos netrukus turėtų duoti vaisių. Svarbų projektą stenkis baigti iki rugsėjo 2-osios, kai Marsas sudarys puikų kampą su Uranu. Laukia pašėlusi mėnesio pabaiga, nes apie 22 dieną horizonte turėtų pasirodyti tam tinkamiausias partneris.
TAU REIKIA: mėgautis šiuo nuostabiu metu.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis bus nusiteikęs daugiau duoti nei imti, tad mielai tenkins visus tavo poreikius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis