Praėjus 30 metų: pamatęs jos vaikystės nuotraukas, vyras neteko žado

Kai Amy Giberson pradėjo susitikinėti su Justinu Poundersu, iš karto suprato, kad jis yra vienintelė ir tikra jos gyvenimo meilė. Vyras, su kuriuo ji norėtų praleisti visą savo gyvenimą. Tačiau kuomet Amy parodė jam savo darželio laikų fotografiją, vyrą ištiko šokas. Tai, ką jis išvydo toje nuotraukoje, atėmė jam žadą.

Amy Giberson užaugo Floridoje. Pasirodo, dar darželio laikais ji buvo įsimylėjusi vieną savo grupės berniuką. Tuomet jai buvo treji metukai ir visai netrukus jų keliai išsiskyrė - Amy pradėjo lankyti vieną mokyklą, o jos jaunoji simpatija - kitą.

Facebook

Sulaukusi 32 metų Amy grįžo į gimtąjį miestą. Mergina buvo vieniša, todėl užsiregistravo pažinčių svetainėje, kurioje ir susipažino su būsimuoju savo vyru Justinu. Jis taip pat neseniai buvo grįžęs į Floridą po itin skaudaus likimo smūgio: likus dienai iki vestuvių, buvo nužudyta jo nuotaka...

Susitikę Amy ir Justinas iš karto pajuto vienas kitam trauką. „Aš pamačiau jos nuotrauką ir dėl kažkokių priežasčių iš karto ja susidomėjau. Sunku tai paaiškinti, bet pajutau, kad privalau susipažinti su šia mergina“, - apie pažintį internete pasakojo Justinas.

Facebook

Vyras parodė Amy randą ant kaktos ir papasakojo, kad jį užsidirbo vaikystėje, kai žaidė darželyje. Būtent tada pora pastebėjo, kad turi daugiau bendro, negu atrodė iš pradžių. Kalbėdamiesi apie vaikystės prisiminimus, jiedu netruko suprasti, kad lankė tą patį darželį. Peržiūrėjus vaikystės nuotraukas paaiškėjo tikroji tiesa: mažieji Amy ir Justinas sėdėjo vienas šalia kito, o būtent Justinas ir buvo toji pirma Amy vaikystės meilė.

Facebook


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis