3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugsėjo mėnesį

Mergelė. Ir visai nenuostabu, juk tai būtent tavo mėnuo! Išnaudok sėkmę maksimaliai kaip tik įmanoma, pasinaudok kiekviena tau suteikta galimybe, nors gali būti nedrąsu ar atrodys, kad nesi pasirengusi žengti naujo žingsnio. Bandyk, rizikuok, nes dabar tam pats tinkamiausias metas. Atkreipk dėmesį į likimo siunčiamus ženklus - galbūt darbe kaip tik atsilaisvino nauja vieta, o gal pamatei tave dominantį darbo skelbimą? Gal netikėtai sutikai seną simpatiją ar susipažinai su žavingu vaikinu? Nenumok ranka, nes dabar tinkamas metas keisti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą.

Svarstyklės. Nors Svarstykles globoja meilės deivė Venera, šį mėnesį joms turėtų pasisekti visai kitoje srityje - tau, brangioji, turėtų atsiverti netikėtos, bet svaiginančios karjeros bei finansų perspektyvos. Tai tobulas metas realizuoti savo planus, tad pagalvok, ko pačiai labiausiai norėtųsi ir drąsiai eik į priekį - kada daugiau, jei ne dabar? O meilės srityje tau apskritai sėkmingi visi metai, tad jeigu esi vieniša ir jau pasiilgai romantiškų jausmų, tiesiog nesnausk ir paskleisk savo vidinę moterišką energiją, kurios tavyje apstu ir kuriai vyrai negali atsispirti.

Vandenis. Šio ženklo atstovų laukia įdomus mėnuo: jeigu kitiems ženklams tiesiog netikėtai pasiseks, tai Vandenių gyvenime sėkme galima vadinti pagaliau besibaigiantį nesėkmių ruožą. Kitaip tariant, galėsi atsikvėpti ir pasimėgauti ramybe. Gali būti, kad sulauksi siurprizų tose srityse, kuriose visai nieko nesitikėjai. Džiaukis ir priimk tai per daug nesvarstydama, kas ir kodėl. Tai puikus metas pradėti naują gyvenimo etapą ir atversti naują puslapį. Užsirašyk savo svajones ir po truputėlį pradėk link jų eiti - galbūt ir nedideliais žingsneliais, bet pagaliau pajudėsi iš mirties taško.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis