Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

20-metė atvirai papasakojo, kaip modeliai pardavinėja savo kūnus turtuoliams

Iš Australijos kilusi Jazz Egger, šiuo metu dirbanti Londone, papasakojo apie prostituciją modelių pasaulyje. Mergina tikina, kad jos kolegės gauna tiesiog milžiniškas sumas už seksą su turtingais klientais, o ji pati ne kartą sulaukė tiesmukų pasiūlymų ne tik iš pačių vyrų, bet ir iš agentų.


A post shared by J A Z Z 🥚E R 🇦🇹🇬🇧 (@jazzegger) on Aug 28, 2017 at 9:30am PDT


20-metė Jazz pasakoja, kad pirmą kartą su tokia situacija susidūrė praėjusiais metais, linksmindamasi viename Londono naktiniame klube. Merginai pasiūlė pratęsti vakarėlį privačioje jachtoje, su turtingais ir valdingais vyrais, tačiau ji atsisakė. Po savaitės vienas iš agentų tiesiai šviesiai pasiūlė jai du tūkstančius svarų už poros valandų susitikimą su klientu - jaunu vaikinu iš Irano. Vakarienė, gėrimai, lengvi pokalbiai ir natūralus intymumas - maždaug taip susitikimą apibūdino agentas. Mergina tikina atsisakiusi pasiūlymo, tačiau iš agento gavo gana netikėtą paaiškinimą, esą ji neteisingai viską traktuoja ir turėtų kitomis akimis pažvelgti į jo pasiūlymą:


„Pagalvok, kokį gyvenimą jie gyvena. Jie suvokia pinigų vertę ir kokią įtaką jie gali daryti. Juk visi mėgaujasi seksu, ypatingai jei tavo partneris - jaunas ir gražus vyras. Ko čia gėdytis? Visuomenė sukūrusi dvigubus standartus, todėl moterys jaučiasi kaltos, kad ima iš gyvenimo tai, kas joms duodama. Tu dar jauna, todėl suprantu, kad tau tai gali atrodyti neįprasta, tačiau dauguma modelių pasiekė aukštumas praėję kažką panašaus. Susipažįsti su įtakingais žmonėmis, kurie gali tinkamai nukreipti tavo gyvenimą. O kokia kryptimi tu nori pasukti - rinktis tau“ - merginai rašė agentas. Jazz pasakoja, kad toks uždarbio būdas itin populiarus jos kolegių tarpe. Merginos tai daro ne tik dėl pinigų, bet ir dėl pažinčių, nes būtent tokiu būdu ne viena manekenė pakilo karjeros laiptais.


A post shared by J A Z Z 🥚E R 🇦🇹🇬🇧 (@jazzegger) on Aug 4, 2017 at 8:54am PDT


Interviu MailOnline Jazz papasakojo, kad kai kurios itin žinomos manekenės gauna iki dviejų milijonų dolerių už vieną naktį. Į šį verslą įtraukti jų agentai, kurie suranda klientą ir suderina visus finansinius klausimus. Jazz norėtų, kad jos žodžius išgirstų ne tik jaunos, karjerą pradedančios merginos, bet ir jų tėvai, kurie turėtų labiau rūpintis savo dukterų gyvenimu. Juk išvykus dirbti į užsienį ir jaučiant neigiamą aplinkinių įtaką, labai lengva pasiduoti pagundoms.

„Ar žinojote, kad Kanuose yra merginos, kurių vienos nakties įkainis siekia 30 000 dolerių? Daugybė modelių keliauja ten, kad papildomai užsidirbtų. Jeigu esi pakviesta į turtingo vyro jachtą ir geri prabangų jo šampaną, greičiausiai mainais jis tikrai kažko norės - nesvarbu, ar bučinio ar tiesiog visą naktį su tavimi šokti, bet esi čia pakviesta ne šiaip sau“ - patirtimi dalinasi mergina.


A post shared by J A Z Z 🥚E R 🇦🇹🇬🇧 (@jazzegger) on Jul 22, 2017 at 4:54am PDT


„Kai garsiai pradėjau kalbėti apie modelių pasaulio užkulisius, daugybė merginų man parašė ir papasakojo savo istorijas. Liūdna matyti, kad tai šiais laikais yra įprastas dalykas. Mados industrijoje vyksta tiek neteisingų dalykų... Gali prireikti dešimtmečių, kol tai pasikeis, tačiau nuo kažko juk reikia pradėti“ - sako mergina.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?