Naktinė mados mugė - jau šį savaitgalį!

Besikeičiant orams ir prasidėjus rudeniui, ne vienam miesto gyventojui norisi atnaujinti įvaizdį spalvomis, ryškiais aksesuarais ar derinį užbaigiančiomis tatuiruotėmis.

Stilingieji vilniečiai atnaujinti savo garderobą galės rugsėjo 8-9 dienomis „Loftas Fest‘17“ metu organizuojamoje naktinėje mados mugėje „Uptown Market: Midnight Shopping“.

Ypatingos estetikos ir kokybės mėgėjai mados mugėje ras ne vieną Lietuvoje garsų ir ar jau pamiltą naują prekių ženklą. Rinktis bus galima iš akį traukiančių drabužių, patogių rankinių bei natūralios kosmetikos pasiūlos.

Tarsi kasdien atostogos puoštis kvies „Wearcation“. Miesto stilingųjų hitu tapusius „bomberius“ siūlys „THSMN“. „Laud Clothing“ blizgiomis ir ryškiomis spalvomis praskaidrins kiekvienos dieną.

Savo spintas papildyti galės ir vyrai. Mugėje dalyvaus išskirtinai tik vyrams aksesuarus kuriantis „A-fashion“, o „Tram-trys“ vyrams pasiūlys lietuviškos gamtos įkvėptų drabužių bei kepurių.

Ypač gausus pasirinkimas mugėje bus kuprinių ir rankinių. Galėsi rinktis ir unikaliai spalvotas „DŽy Šmutkes“, ir minimalistines Pregres“, ir sagtimis bei dirželiais nusagstytas „sjgoods.lt“ kuprines ir netgi netradicines... medines „Insect Handbags“ rankines!

Trokštantys smagių detalių mugėje galės pasipuošti laikinomis „Tapatu“ tatuiruotėmis bei žaismingomis „Spalvotų kojinių“ kojinėmis. Natūralia kosmetika mugėje prekiaus lietuviškas prekės ženklas „Manilla“. Pasipuošti bus galima ir rankų darbo „FreakyFoxx“ papuošalais iš porceliano, preciziškais „Adele Dagyte Jewellery“ dirbiniais ar „Celsius 273“ papuošalais iš cemento.

Mugėje taip pat dalyvaus geriausi batų draugai lietingą dieną „Kaliosh Lietuva“, kerintys „Make Heads Turn“ aksesuarai, nuotaikingos „Pančiakos“, intriguojantys ir dažnai provokuojantys „Party Animal“ marškinėliai. Taip pat „The Gentle Ride“, „BaoBag“, „Yours Again“, „One Wolf“, „DAKU“, „My Face“, „Birbtuvės“ ir daug kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis